مقالات

5

5 راه در آمدزایی از شبکه های اجتماعی

۱۳۹۴-۰۵-۰۸ / ۰۰:۰۰

چگونه میتوانید از شبکه های اجتماعی در آمدزایی نمایید؟ شبکه های اجتماعی امروزه پتانسیل بالایی برای در آمد زایی دارند. در حالت کلی در آمد زایی از شبکه های اجتماعی در دو حالت مستقیم و غیر مستقیم بوجود می آیند. در مقاله پیش رو به این مطلب بیشتر میپردازیم.

 

مرحله اول :
با افرادی که فعالیت مشابه فعالیت های شما در رسانه های اجتماعی انجام می دهند ارتباط برقرار کنید زیرا ممکن است شرکای بالقوه ای بیابید که بتوانند با شما همکاری موثری داشته باشند.

مرحله دوم :
دنبال کننده های خود را با پیشنهاد یک مسابقه ،جایزه یا هدیه در مقابل لایک کردن صفحات اجتماعی خود جذب کنید.

مرحله سوم :
دنبال کننده های خود را به صفحات فروش و ... در وبسایت خود راهنمایی کنید . زیرا فروش بیشتر باعث درآمد زایی بهتر برای شما خواهد بود . بنابر این شما نیاز دارید از طرق مختلف دنبال کننده های خود را با وبسایت خود آشنا کنید .مثلا می توانید لینک وبسایت خود را بر روی صفحات شخصی خود در شبکه های اجتماعی قرار دهید و از دوستان خود بخواهید به وبسایت شما رفته و از آن دیدن کنند و همچنین نطرات خود درمورد کیفیت آن بیان کنند.

مرحله چهارم :
میتوانید دنبال کننده های خود در شبکه های اجتماعی را به صفحه ثبت نام در وبسایت خود هدایت کنید تا اگر آنها هم اکنون قصد خرید ندارند بتوانند ثبت نام کرده تا جدیدترین بروز رسانی ها ،خبرنامه ها ،جزئیات پیشنهاد های خاص وبسایت شما را دریافت کنند.

مرحله پنچم :
میتوانید لینک وبسایت مربوطه را در صفحه پروفایل خود در شبکه اجتماعی مورد نظر قرار دهید.

 

نوشته میلاد روحی

https://www.novinmohtava.com/article?naapi=15992