مقالات

3

3 موضوع برای درآمدزایی از طریق ایجاد وبلاگ

۱۳۹۴-۰۵-۰۸ / ۰۰:۰۰


ممکن است شما بخواهید به دنیای وبلاگ وارد شوید یا شاید وبلاگی را قبلا ایجاد کرده اید. اگر شما  بر درآمدزایی از طریق وبلاگ فکر میکنید شما یک تصمیم هوشمندانه اتخاذ کرده اید


وبلاگ ها به بخش ‍‍ پرسودی از حوزه های آنلاین اینترنت تبدیل شده اند زیرا آنها بازگشت بالایی را در سرمایه گذاری ها ایفا میکنند زیرا در حقیقت ایجاد یکی از آنها نیازی به هیچ گونه سرمایه گذاری ندارد درحالی که میتواند سود بالایی را حاصل کند.


با این وجود برای اطمینان از اینکه شما به عنوان یک مدیر وبلاگ موفق خواهید بود باید مطمین شوید که از راه صحیحی وارد این حوزه شوید. موضوعات بسیار وسیعی هستند که میتوانید برای ایجاد و محتواسازی وبلاگهای خود استفاده کنید اما خیلی از آنها درآمدی برای شما حاصل نمیکند چون  زیاد خاص و با اهمیت نیستند. برای مثال وبلاگی که بر روی نحوه براق کردن کفش های سیاه تمرکز دارند ترافیک زیادی نخواهد داشت بنابراین درآمد بالقوه آن محدود خواهد بود در مقابل وبلاگی که به کفش های زنانه پرداخته است محبوبیت بیشتری خواهد داشت. یکی از مهمترین نکاتی که باید درنظر داشته باشید این است که باید به موضوعی که انتخاب میکنید علاقه داشته باشید. اگر شما مبحث نابی رو انتخاب کنید در حالی که به آن علاقه ندارید ممکن است به اندازه کافی برای آن زمان تخصیص ندهید.


اینجا به سه موضوع پردرامد خواهیم پرداخت : سلامت  و تندرستی، ارتباطات، پول و سرمایه.


سلامت و تندرستی:
این موضوع به نظر میرسد سود مناسبی داشته باشد و به زمان خاصی از سال، موقعیت های اقتصادی کشور، تغییر فرهنگ ها و جوامع هم محدود نمیشود.
سلامتی و تندرستی سرشار از موضوعات کوچک و بزرگ و هدف دار است که میتوانید روی آنها تمرکز کنید. میتوانید درمورد همه ی زمینه های مختلفی فکر کنید که براین اساس طبقه بندی شده اند : برنامه غذایی، کاهش وزن، لوازم ورزشی، تغذیه.


میتوانید وبلاگی ایجاد کنید و به سوالاتی که کمتر پاسخ داده شده اند و یا مردم برای افزایش سطح سلامتی خود به پاسخ آن ها نیازمند هستند، تمرکز کنید.این امر باعث محبوبیت بیشتر سایت خواهد شد.
البته باید درنظر داشت که در کل، مردم براساس آنچه به آنها دید و احساس بهتری میدهد مایل به پرداخت هزینه خواهند بود.
بنابراین داشتن وبلاگی در این زمینه ضمانت خوبی برای کسب درآمد خواهد بود.

ارتباطات:
موضوع دیگری که همیشه پرسود بوده در حوزه بازار ارتباطات است.
بازار ارتباطات بسیار وسیع بوده و موضوعات مشخصی رو در خود جای داده که شما میتوانید درمورد آنها اقدام به طراحی وبلاگ کنید.
این موضوعات میتوانند شامل:
مشاوره ارتباطات عاطفی
سایت های گپ
مشاوره والدین
ارتباطات کاری رسمی
رسانه های اجتماعی
شادی های ما بستگی به ارتباط ما با دیگران دارد. کمک به مردم برای ایجاد ارتباط با دیگران  و داشتن زندگی بهتر همیشه سود مناسبی خواهد داشت.


پول و سرمایه:
سومین و قطعا یک از پرسود ترین موضوعات پول و سرمایه است.زیرا همیشه افراد به دنبال بهبود سرمایه گذاری های خود، کسب پول بیشتر، شروع یک تجارت، مشاوره مالی و ایجار مشاغل نو هستند.

 

https://www.novinmohtava.com/article?naapi=15994