مقالات

12

12 سند در مورد بازاریابی محتوا (بخش سوم)

۱۳۹۴-۰۵-۰۸ / ۰۰:۰۰

 تکنیک های برنامه ریزی، کلید های میانبر تاکتیکی و راهنمایی صرفه جویی در زمان در این کتاب های الکترونیکی آمده است آن هم با نگه داشتن ساعت از حرکت

 

در بخش قبل خواندید که با حمایت از تلاش های خود با استفاده از راهنمایی های مفید، منابع درست، عملکرد مناسب و آماده شدن برای رسیدن به سطوح بالاتری از موفقیت به عنوان حرکتی رو به جلو در نظر گرفته می شود.

در اینجا 12 مورد از موضوعات کتاب های مورد علاقه را در زمینه بازاریابی محتوا که در سال 2015 انتشار یافته اند و به بیان مجموعه ای از تاکتیک ها که نمونه ای از ایده های برخی از کارشناسان بوده است که الهام بخش ما در ایجاد چنین طرحی بوده است، به اختصار معرفی نمائیم. در بخش قبل 8 مورد از 12 کتاب را معرفی کرده ایم که شامل:

1- بازاریابی محک، بودجه، و روند گزارش ها برای سال 2016

2- راه اندازی برنامه بازاریابی خود در مطالب ارائه شده: چه کسی، چگونه، چرا

3- تسلط بر مکالمه فروش در بازاریابی محتوا: بسته استارتر ضروری

4- دولت دیجیتال: یک برنامه برای بازاریابان

5- فهرست بهترین کتاب ضروری برای خواندن بازاریابان محتوا.

6- 20 روش از بهترین روش ها برای راه اندازی و رشد یک کسب و کار

7- 75 نمونه جرقه خلاقیت در مورد مطالب بازاریابی

8- 13 مورد از اشتباهات در بازاریابی محتوا که عامل ایجاد مسمومیت پیشرفت شما می شوند

و حال به ذکر بقیه موارد باقی مانده از 12 عنوان کتاب می پردازیم.

 

9- چگونگی استفاده بیشتر از اسلایدشیر ها: نکات فوق العاده ساده برای بازاریابی محتوا:

فکر می کنیم شما راه هایی برای استفاده از این پلتفرم محبوب را در ارائه جهت تلاش در توزیع محتوای خود می دانید! این مسئله شانسی است که اگر شما برخی از ویژگی های غیر متعارف و ویژگی های بارز ارائه دهنده آن را ندانید، از دست رفته است، این موارد باعث می شود تا بتوانید با کمک آن به نوبه خود نمایش اسلاید شخصی خود را جهت داستان سرایی نشان دهید.

 

این کتاب های الکترونیکی شامل برخی از اسرار کاربرد اسلایدشیرها است، همراه با راهنمایی برای کمک به شما جهت این که اطمینان حاصل شود که محتوای بارز مرتبط خود را در راه روشن، معنی دار و استراتژیک با صدا ارائه دهید.

 

10- ساخت کامل محتوا بازاریابی:

ما این کتاب های الکترونیکی را به عنوان یک راه برای بررسی دو جنبه جداگانه توصیه می کنیم. هنوز به همان اندازه ضرورت استفاده از معادله بازاریابی محتوا و ارائه راهنمایی در مورد چگونگی این که بتوانید آن ها را ترکیب نموده و به صورت کاربردی برای موفقیت مطلوب بسازید، مهم است.

 

قسمت 1 این کتاب، اولویت ها را در سال 2015، ارائه می دهد و داده هایی که در آن فرایند های داخلی و تاکتیک هایی از استراتژی محتوا جهت بازاریابی، اولویت بندی می نماید.

 

در حالی که قسمت 2 این کتاب، تاکتیک رفع موانع به تشریح ایجاد و تحویل تکنیک محبوب ترین محتوا و راهنمایی برای کمک به شرکت ها را به شما ارائه می دهد که بهترین نتایج از تلاش های خود را به این وسیله می توانید دریافت نمائید.

 

با استفاده از این دو بخش می توانید یک نقشه راه بازاریابان محتوا تهیه نمائید و برای شناسایی طرح های خاص که بیشتر به نفع مشتریان است خواهد شد و اجرای آن ها موثر تر در اجرا می باشد، استفاده کنید.

 

11- الهام ایده های بازاریابی محتوا از جان کلیز و دیگر نوآوران خلاق:

عنوان افسانه ای از جان کلیز یک بار نقل شده است که، "خلاقیت یک استعداد نیست - یک راه برای عملکرد است". هر کسی می تواند یاد بگیرد با ایجاد خلاقیت بیشتری در تهیه بازاریابی محتوا تلاش نماید.

گاهی اوقات همه سختی این مسئله این است که شروع شود، باز نمودن قاب سمت راست ذهن، با استفاده از چند ترفند برخی از نتایجی است که از ذهن خلاق ما در صنعت جمع آوری شده است.

 

12- بهره وری از گفته های اساتید جهت تبدیل شدن به یک محتوای بازاریابی: 21 نکته از انجمن جهانی CM:

این مبارزه واقعی است: همه ما می خواهیم برای پیدا کردن راهی جهت حفظ تمرکز، افزایش خروجی ها و دستیابی به نتایج بهتر در کاری که انجام می دهیم، تلاش نمائیم. با این حال، روش هایی کوتاه با شکستن قوانین زمانی و مکانی، همیشه بهترین راه به نظر می رسد که ممکن است با ایجاد فشار بیشتر در روز های کاری در حال حاضر گیج کننده شود.

 

تکنیک های برنامه ریزی، کلید های میانبر تاکتیکی و راهنمایی صرفه جویی در زمان در این کتاب های الکترونیکی آمده است آن هم با نگه داشتن ساعت از حرکت. اما باید با به حداقل رساندن زمان هدر رفته، این روش ها ممکن است به شما کمک کند تا احساس پریشانی کمتری داشته باشید، و با تاکید و یا تحت الشعاع قرار دادن کارهای شما نیاز به تکمیل کردن دارند.

 

با مطالعه این کتاب ها امیدواریم که تجاربی که می تواند به شما الهام بخش جهت یادگیری و به اشتراک گذاری باشد دست یابید تا بیشتر در مورد این که چه مواردی باعث ایجاد سازمان منحصر به فرد، حیاتی و شایسته توجه مخاطبان باشد، بدانید.

 

https://www.novinmohtava.com/article?naapi=16038