مقالات

12

12 سند در مورد بازاریابی محتوا (بخش دوم)

۱۳۹۴-۰۵-۰۸ / ۰۰:۰۰

در بخش قبل خواندید که با حمایت از تلاش های خود با استفاده از راهنمایی های مفید، منابع درست، عملکرد مناسب و آماده شدن برای رسیدن به سطوح بالاتری از موفقیت به عنوان حرکتی رو به جلو در نظر گرفته می شود.

 

در اینجا 12 مورد از موضوعات کتاب های مورد علاقه را در زمینه بازاریابی محتوا که در سال 2015 انتشار یافته اند و به بیان مجموعه ای از تاکتیک ها که نمونه ای از ایده های برخی از کارشناسان بوده است که الهام بخش ما در ایجاد چنین طرحی بوده است، به اختصار معرفی نمائیم. در بخش قبل سه مورد از 12 کتاب را معرفی کرده ایم که شامل:

 

1- بازاریابی محک، بودجه، و روند گزارش ها برای سال 2016

2- راه اندازی برنامه بازاریابی خود در مطالب ارائه شده: چه کسی، چگونه، چرا

3- تسلط بر مکالمه فروش در بازاریابی محتوا: بسته استارتر ضروری

 

و حال به ذکر 5 مورد دیگر از 12 عنوان سند می پردازیم.

 

4- دولت دیجیتال: یک برنامه برای بازاریابان

اگر شما همیشه با تمام احساس غرق محتوای بازاریابی خود می شوید برای استفاده از بسیاری از فرایند هایی که برای ایجاد و توزیع آن دانش لازم است، کتاب های الکترونیکی کمک بزرگی به شما خواهد نمود.

دولت دیجیتال به شما یک استراتژی و فرآیند برای حفظ و به روز رسانی مطالب قدیمی‌تان و پس از آن آنچه که برای مخاطبان شما مفید است را ارائه می دهد.

کشف یک فرایند گام به گام توسط ایده ای برای طراحی که بتواند به شما کمک کند که چگونه تیم بازاریابی مطالب خود را در عمل پس از طرح ایده به طور موثر برای سال های آینده نیز در مقیاس آورد، لازم است.

 

5- فهرست بهترین کتاب ضروری برای خواندن بازاریابان محتوا

به همان اندازه که ما به همه کتاب های الکترونیکی عشق می ورزیم، اما موارد خاصی در مورد تجربه عملیات شامل نوعی از گفتگو کامل است که تنها می تواند در یک کتاب وجود داشته باشد.

"راجر سی پارکر" یکی از کارشناسان CMI با ایجاد یک لیست نیمه سالانه از کتاب های توصیه شده پرداخته است، و این کتاب های الکترونیکی مجموعه ای از بهترین کتاب های موجود در لیست می باشند.

آیا شما به دنبال مطالبی برای خود هستید تا با ایجاد یک تکنیک خاص بازاریابی محتوا، و با به دست آوردن درک بهتری از چگونگی محتوا بتوانید جهت استفاده برای ایجاد یک کسب و کار از آن بهره جویید و یا با یادگیری نظرات کارشناسی در مورد مهارت فنی جدید، مطمئن شوید که برای پیدا کردن موردی که دارای ارزش کار است اقدام نمائید .

 

6- 20 روش از بهترین روش ها برای راه اندازی و رشد یک کسب و کار

با توجه به اداره آمار ایالات متحده، اکثر کسب و کار ها در پنج سال اول خود با شکست مواجه می شوند. " جو پولیزی" در آخرین محتوای کتاب شرکت، به تشریح یک مدل محتوا که برای اولین بار جهت آغاز و رشد یک کسب و کار مفید است و می تواند به کارآفرینان در هنگام مواجه با مشکلات کمک رساند، اقدام نموده است.

این کتاب جهت کمک به شما شامل داستان های موفقیت از افراد که چگونه با کمک این 20 روش راه اندازی، مخاطبان محتوای خود را به عنوان اثبات اصل کسب درآمد در نظر گرفته اند.

 

7- 75 نمونه جرقه خلاقیت در مورد مطالب بازاریابی

ابزار یادگیری توانسته از برخی از بهترین تجربه های بازاریابی محتوا الهام گرفته و امروزه توانسته است در تولید وبلاگ ها و مجلات مستقل شامل قرار دادن تبلیغات و تجارب چند و تبدیل به ایده های جدیدی که می تواند کمک به گسترش دیدگاه شما نماید تا از آن چه که می خواهید بتوانید از طریق محتوای مناسب به دست آورید کمکتان کند.

سپس با استفاده از این ایده های الهام بخش، حرکت رو به جلو و تسخیر چالش های پیش رو، مطالب بازاریابی خود را با انرژی و هدف تمدید نمائید.

 

8- 13 مورد از اشتباهات در بازاریابی محتوا که عامل کند شدن پیشرفت شما می شوند

بیایید با آن چه که رخ می دهد شجاعانه روبرو شویم: همه ما اشتباه می کنیم. نکته مهم این است که شما اشتباه خود را شناسایی کرده و سپس با رسیدگی به مشکلات و حرکت رو به جلو با اعتماد به نفس آن را ادامه ندهید.

برای کمک به شما در رسیدن به اهداف مورد نظرتان، ما برخی از بینش های مورد توجه از بنیانگذار معیار های KISS "نیل پاتل" را جمع آوری نموده ایم، که نقاط مشترک مشکل را جهت مشاهده نشان می دهد و توضیح می دهد که این مشکلات در مسیر برنامه های صحیح چگونه رفع خواهد شد.

 

ادامه مطلب در بخش بعدی . . .

https://www.novinmohtava.com/article?naapi=16037