مقالات

12

12 سند در مورد بازاریابی محتوا (بخش اول)

۱۳۹۴-۰۵-۰۸ / ۰۰:۰۰

ارزش یک سال کاری را از هدایایی که در آن به شما داده‌اند متوجه شوید.

 

 

هر ابتکار عالی در بازاریابی می تواند علاوه بر مفید بودن، یک ریسک و تهدید آمیز نیز باشد و بازاریابی محتوا جهت نمایش خروجی قابل توجه از لیستی از "روش های قدیمی" ارتباط با مشتریان، ملزم به مقدار زیادی ایجاد فرآیند هایی است که شامل یک بیت از یک منحنی یادگیری موجود باشد.

 

در ماه فروردین، بزرگترین فعالیت ما در آماده نمودن شرایط جهت گزینش مداوم از کشفیات شروع گردید. ما همیشه مراقب هستیم تا بهترین روش را برای راهنمایی و ایجاد بینش آسان تر برای دسترسی به درک مطالب و اعمال هدفمند انتخاب نمائیم.

 

هر چند تاکتیک ها و استراتژی های ما در جهت استفاده گسترده شما از پست های وبلاگ شامل شبکه اجتماعی، اینفو گرافیک، چک لیست ها، آزمون ها، و فراتر از آن - یک قالب مناسب جهت مخاطبانی که برای پیدا کردن با ارزش ترین کتاب های الکترونیکی به وب سایت ما مراجعه می کنند مثمر ثمر واقع نشد، اما یکی از فرمت های مورد علاقه ما به عنوان ایجاد یک فرصت جهت انجام یک شیرجه واقعا عمیق به عمق یک موضوع و آموختن بسیاری از روند های کار به ما کمک فراوانی نمود تا به بخشی از اهداف خود برسیم.

 

در اینجا ما 12 مورد از موضوعات مورد علاقه را در سال 2015 به اختصار معرفی می نمائیم.

1- بازاریابی محک، بودجه و روند گزارش ها برای سال 2016

هیچ عنوانی از لیست محبوب ترین محتواهای تولید شده کامل نمی باشد آن هم بدون اشاره به گزارش های تحقیقاتی سالانه. این موارد شامل پوشش گزارش های دریافتی از B2B، B2C و بخش های غیر انتفاعی، و همچنین نمایش دیدگاه های بازاریابی محتوا در انگلستان و استرالیا و ارائه گزارش منعکس کننده وضعیت صنعت و شناسایی برخی از فرصت ها و چالش های کلیدی که بازاریابان محتوا باید با برنامه ریزی در سال آینده با آن ها مواجه شوند، می باشند.

 

به عنوان مثال، گزارش پژوهش B2B در این سال نشان داد که تنها 30 ٪ از بازاریابان، اهداف سازمان خود را در بازاریابی محتوا موثر می دانستند – این مسئله در سال گذشته 38 ٪ بوده است. هنگامی که شما متوجه شوید که B2B به نسبت کمتر توسط بازاریابان محتوا با ایجاد یک استراتژی مستند نسبت به سال گذشته (32 ٪ در مقابل 35٪) مواجه بوده است، به نظر می رسد که مطالب نوشته شده برای سازمان شما که حاوی یک استراتژی در حال توسعه بازاریابی است به افزایش موفقیت منجر می شود.

 

2- راه اندازی برنامه بازاریابی خود در مطالب ارائه شده: چه کسی، چگونه، چرا

برای تمام کسانی که جزء بازاریابان محتوا تازه کار می باشند تلاش برای پاسخ به سوالاتی مانند، "چگونه می خواهیم به ایجاد تمام این مطالب بپردازیم؟" "چه موضوعاتی جهت مخاطبان ما سود آورترین هستند؟" یا "چگونه در زمینه مطالب هم تراز با اهداف کسب و کار فعالیت نمائیم؟ "، کتاب های الکترونیکی جهت پاسخ به این سوالات به کمک شما خواهند آمد، از طریق یک سری از تمرینات عملی آسان برای کامل کردن اطلاعات. با مطالعه یک کتاب در مورد حرکت گام به گام از طریق تعیین اهداف و ماموریت مورد نیاز، تولید ایده مربوطه و مدیریت گردش کار، با ایجاد موقعیتی جهت اعمال برنامه های خود که فرصتی فراهم می شود تا به نتایج مطلوب برسیم.

 

3- تسلط بر مکالمه فروش در بازاریابی محتوا: بسته استارتر ضروری

هنگامی که مدیریت می کنید متوجه می‌شوید که بازاریابی محتوا می‌تواند بر روی مخاطبان شرکت‌تان تاثیر گذار باشد و درک می‌کنید به چه اهدافی در کسب و کار خود جهت گرفتن پشتیبانی برای موفقیت نیازمند هستید. احتمالا برای رفتن به یک مبارزه سخت، این نکته مهم است که بازاریابان محتوای فعال از طریق پاسخ به سوالات ذینفعان و با ارائه شواهدی از ارزش های کار خود، راه مورد نظر خود را از همان ابتدا درست بنا می نهند. باید بدانید این بسته استارتر ضروری ترین کار جهت آمادگی برای شما انجام داده است، با ارائه نقاط صحبت کلیدی و آمار پشتیبانی شما می توانید به عنوان مبنایی برای خرید خود در مکالمه استفاده کنید.

 

ادامه مطلب در بخش بعدی . . .

 

https://www.novinmohtava.com/article?naapi=16036