مقالات

چگونه

چگونه می توان در هر بخش از محتوا کلمات کلیدی موافق ایجاد نمود

۱۳۹۴-۰۵-۰۸ / ۰۰:۰۰

در این مقاله به این که چگونه می توان در هر بخش از محتوا کلمات کلیدی موافق ایجاد نمود می پردازیم.

 

SEO به تعدادی از کارشناسان که کار خود را براساس هنر و با رتبه بندی به نحوی افزایش می دهند می گویند. امروزه، نه به عنوان افشاء بسیاری از اسرار SEO و بلکه فقط جهت معرفی "هنرهای پنهان سازی" به شما و چگونگی عللی که عامل جریمه شدن سایت شما و یا خارج شدن آن از لیست جستجو ها می شود، می پردازیم.

 

حتی اگر اصول اولیه SEO را براساس دانش مشترک رعایت کنید اما باز هم برخی از سوء تفاهم ها هنوز هستند که چگونه آن همه اعمال وجود داشته باشند، از جمله این پرسش: "چه "SEO"ای دوستانه" است؟

  • کلمات کلیدی چیست؟
  • چگونه بسیاری از کلمات کلیدی را باید استفاده کنیم؟
  • چند بار باید از کلمه کلیدی در محتوا استفاده کنم؟
  • چگونه به ارتباط معنایی برسیم؟

 

پاسخ ها در این موارد روشن نیست، زیرا جستجوگرها در حال تکامل هستند. محتوا بازاریابی و SEO هنوز هم به نتوانستند مسائل ارتباطی جدید خود را حل و فصل کنند.

 

ما در این مقاله می خواهیم برای کمک به شما جهت برقراری تساوی کمک کنیم. مطالب خود را می توانید و باید با SEO دوستانه در آخر هر متن بیارآئید.

 

جایگاه را درست نمایید:

از آنجا که من به نوشتن این مقاله برای بازاریابی محتوا جهت افراد حرفه ای، می پردازم می خواهم به یک نکته و یا یک ویژگی مهم در مورد SEOبه طور فنی اشاره نمایم. سه شاخه اصلی در SEO وجود دارد - فنی، خارج از صفحه، و در صفحه.

 

منبع:

مطالب خود را در قلمرو داخل صفحه مشخص کنید و چگونه SEOمطالب شما در سایت برای جذب موتورهای جستجو و خوانندگان کار می کنند.

 

یک سایت واقعا نمی تواند بهینه باشد مگر اینکه براساس پایه و اساس بر موارد SEO فنی بنا شده باشد.

 

SEO فنی یک رتبه جهت وب سایت نیست، اما به آن اجازه می دهد تا به رتبه جهت استفاده دیگران از محتویات داخل صفحه و یا بهينه سازي جهت محتویات خارج از صفحه برسد.

 

اگر می خواهید تمامی مطالب خود را به جستجوگرهای دوستانه، تبدیل کنید، پس سایت خود را اول باید از لحاظ فنی بهینه نمائید. اگر یک بار شما پایه و اساس وب ساست خود را براساس SEO فنی، بنا نمائید. شما می توانید مطمئن شوید که هر بخش از محتوای شما در جستجوگرها به طور موافق است.

 

درک جدید از SEO:

بنابراین، چگونه سایت خود را تبدیل به SEO موافق کنیم؟ آن زمانی می تواند مفید باشد، که درای کلمات مرتبط، مفید، جامع و قابل خواندن باشد.

 

صفحه شما برای جستجو بهینه سازی شده است و نه فقط بر اساس آنچه محتوای داخل صفحه، یعنی براساس تاثیر صفحه بر یک خواننده است.

  • اقدامات جستجو گر وب گوگل چگونه است؟
  • چگونه به سرعت با کلیک یک فرد به صفحه وب سایت خود، می رسید؟

·

چگونه همانند بسیاری از مردم دیگر می توانید کلیک کنید به همان صفحه؟

  • چه مدت آنها در آن صفحه، می مانند؟
  • تا چه حد آنها در آن صفحه پیمایش؟
  • و آن ها به چه جایی پس از مشاهده آن صفحه می روند؟

 

Moz این ویژگی ها را به عنوان معیارهای تعامل توضیح می دهد. در اینجا توضیحات او را مطالعه نمائید:

هنگامی که یک موتور جستجوگر یک صفحه از نتایج جستجو شده را ارائه می دهد، آن را می توان موفقیت رتبه بندی توسط اندازه گیری مشاهده چگونگی (جستجوگر) درگیر (بازدیدکنندگان) با این نتایج دانست. اگر شما با کلیک بر اولین لینک، بلافاصله کلیک کنید تا سعی کنید از لینک دوم استفاده کنید، این نشان می دهد که شما از اولین نتیجه جستجو راضی نبودید. موتورهای جستجو به دنبال "کلیک طولانی" که در آن کاربران با کلیک بر روی یک نتیجه بدون بازگشت سریع به صفحه جستجو ها برای جستجوی دوباره یا بیشتر، هستند. براساس آمار گرفته شده در کل بیش از میلیون ها و میلیون ها صفحه در هر روز نمایش داده می شود، موتورهای جستجو این جستجو ها را تحت نظر دارند تا خوب براساس داده ها جهت قضاوت در مورد کیفیت نتایج خود اقدامات مفیدتری برای کاربران انجام دهند.

 

این داده توسط موتور جستجو نشان میدهد که چگونه یک فرد مطالب خود را در آن جستجو یافته است. اساسا، گوگل می تواند به ارزیابی میزان جالب بودن، آموزنده بودن، و یا مفید بودن مطالب جستجو شده و یا جستن عین محتوا، نه صرفا براساس وضعیت کاربرانی که با ان ها در حال تعامل هستند، بپردازد.

 

علاوه بر این، گوگل و دیگر موتورهای جستجو با استفاده از ویژگی های هوش مصنوعی به منظور افزایش الگوریتم وب مدد می جویند. هوش مصنوعی یا یادگیری ماشینی اجازه می دهد تا الگوریتم به رفتار مبتنی بر داده پاسخ دهد، و یا یاد بگیرد و سپس بر این اساس پاسخ دهد.

 

یکی از پیشبرد های این چنینی در الگوریتم گوگل پاندا بود که در سال 2011به روز رسانی شده بود. Moz آن را این چنین توصیف می کند:

هنگامی که رایانه (گوگل) می تواند به طور دقیق پیش بینی کند که یک سایت برای انسان با کیفیت پایین می باشد، براساس قضاوت الگوریتم می باشد. آن هم نتیجه معرفی مظالب در سراسر میلیون ها سایت تحت پوشش اینترنت می باشد.

 

نتیجه نهایی با یک تغییر دلهره آور نشان می دهد که بیش از 20٪ از تمام صفحات موجود از نتایج جستجوی گوگل باید دوباره مرتب شوند. به عبارت دیگر، جستجوگرها همان اندازه که در مورد تگ عنوان، H1S، حساس هستند همچنین در مورد کلمات کلیدی به عنوان این که کدام مورد و در چه حد دارای مطالب جذاب است تصمیم گیری می کند.

 

بیایید دوباره به این سوال پاسخ دهیم که چگونه می توانیم برای هر بخش از متن محتوا جستجوگرهای موافق بیابیم؟ پاسخ بزرگ: می بایست از مظالب کاربر پسند استفاده کنیم.

 

ادامه مطلب در بخش بعد . . .

 

https://www.novinmohtava.com/article?naapi=16019