مقالات

چگونه

چگونه می توان در هر بخش از محتوا کلمات کلیدی موافق ایجاد نمود؟ (بخش دوم)

۱۳۹۴-۰۵-۰۸ / ۰۰:۰۰

اصطلاح SEO "موافق" تقریبا منسوخ شده است. SEO تکامل یافته به نقطه ای که بعد از تجزیه و تحلیل رفتار کاربران و براساس پاداش سایت بر اساس آن معیارها در لیست جستجو قرار می گیرد.

 

فکر می کنید، چه جستجوگرهای موافقی کاربر پسند نیست؟

در برخی از موارد، ترجیح می دهند که کسی که هیچ چیزی در مورد SEO نمی داند برای نوشتن مطالب کلیدی اقدام کند. چرا؟ چرا که استفاده از بهینه سازی کلاهبرداری های قدیمی دیگر کار نمی کند، یعنی دیگر نمی توان براساس کلمات کلیدی دیگر مطالب کلمات کلیدی محتوای خود را درج نمود. این نمودار ساده توضیح می دهد دقیقا همان چیزی که باید توصیف شود:

 

 

در واقع، تلاش می شود وضعیت SEO موافق بتواند همچون یک دستور غذا فاجعه آور نباشد. تکنیک های SEO به کار رفته قدیمی به طور دقیق کلمه های کلیدی بودند که در بطن محتوا قرار می گرفتند. امروزه، این تکنیک طرد شده است و براین اساس سایت خود را به محوطه جریمه گوگل می فرستید. در عوض، تمرکز بر تجربه کاربر قرار گرفته است. یک تجربه خوب شامل بسیاری از ویژگی های مختلف می باشد: هنگامی که شما به دور از تمرکز بر روی تکنیک های موجود در مورد SEO باشید، شما می توانید بهتر درک کنید که چگونه مطالب خود را واقعا توسط SEO موافق توصیف کنید.

 

اما آیا روشی وجود دارد؟ آیا چیزی وجود دارد که شما بتوانید براین اساس به بهینه سازی محتوای خود بپردازید؟ بله.

 

حل یک مشکل واقعی

اول، شما باید مطمئن شوید که شما در حال حل یک مشکل واقعی جهت مواجه شدن با کاربران واقعی می باشید. این مستلزم آن است که شما می دانید کاربران شما چه می خواهند.

 

آنگاه تصمیم بگیرید که اگر مطالب شما مفید است یا نه، بر اساس نیاز مرتب شود. درک مقصود کاربر اجازه می دهد تا شما بتوانید راهی کشف کنید و پس از آن مشکلات خود را حل کنید.

 

درک مقصود کاربر شامل پیدا کردن آنچه که کاربران تلاش می کند تا از طریق پرس و جو به مورد جستجو خود دست یابد، می باشد. به عنوان مثال پرس و جو "عکس گربه" احتمالا به این معنی است که کاربر می خواهد برای دیدن تصاویری از felines ها بپردازد. این یک جستجوی اطلاعاتی است. بنابراین، موتور جستجو صفحه نتیجه (SERP) می تواند شبیه به این را نمایش دهد:

 

 

اما اگر کاربر در سرچ کمی متفاوت تر تایپ کند مثلا "خرید پوستر گربه"، کاربر می خواهد به خرید عکس گربه اقدام کند، نه تنها به عکس گربه نگاه کند. حل یک مشکل واقعی بدان معنی است که شما به درک مشکل و یا نیاز کاربر بپردازید و آن را حل نمائید.

 

 

محتوای خود را دور از خطا نگه دارید:

مطالب شما باید از هر گونه خطا دستوری یا غلط املایی عاری باشد. گفتن، بس است. اگر شما می توانید و استطاعت مالی دارید به استخدام یک مصحح و یا ویرایشگر، اقدام نمائید.

 

انجام این کار این وقت آزاد را به شما می دهد که به ایجاد محتوا به جای ویرایش بپردازید. علاوه بر استخدام ویراستاران و کپی خوان ها، می توانید از برنامه Grammarly، که به طور خودکار فرآیند غلط گیری را سریع و آسان انجام می دهد، استفاده کنید.

 

نگاهی به یک وب سایت مانند بی بی سی، به شما خواهد فهماند که چگونه برای پیدا کردن تنها یک خطا به چالش کشیده شده است. چرا؟ از آنجا که بی بی سی متوجه می شود که اعتبار خود را تحت تاثیر آن محتوا با دقت قرار می دهد. کاربران از او انتظار مطالب نوشته شده بی عیب و نقص دارند.

 

استفاده از یک سبک قابل خواندن:

یکی از مهم ترین عناصر نوشتن این است که با داشتن سبکی، مطالب به راحتی بتوانند خوانده شوند. هنگامی که مردم کلمه "سبک" را می شنوند، آن کلمه باعث می شود آن ها عصبی شوند. آن ها ممکن است فکر کنند که آن ها نیاز به نوشتن مطالبی همچون مطالب ارنست همینگوی و یا استفن کینگ دارند.

 

سبک قابل خواندن آن چنان پیچیده نیست. اینجا شما باید این اقدامات را انجام دهید:

- شکستن متن به تیکه هایی همچون سرفصل های بزرگ، لیست نشانه دار، و غیره.

- ارسال پاراگراف های کوتاه که بیش از هفت جمله نباشند.

- نوشتن جملات کوتاه که شامل 15 تا 20 کلمه باشند.

- استفاده از کلمات آسان، سعی نکنید تا با کلمات بزرگ کاربران را تحت تاثیر قرار دهید. (چرا که نیاز به این کار شما نیست).

- استفاده از تصاویر - مغز تصاویر را سریع تر از متن پردازش می کند.

 

وبلاگ بافر، یا به عنوان مثال محتوای بزرگ که قابل خواندن است. از ویژگی های آن:

  • استفاده از عنوان بزرگ
  • استفاده از مقدار زیادی از لیست ها
  • استفاده از پاراگراف های خوب و کوتاه می باشد

 

به طور کلی، این سبک از محتوایی که می خواهید ارائه دهید، دادن آنچه به کاربرانی که در راه هستند پاسخ به نیاز آسان خواندن می باشد.

 

ادامه مطلب در بخش بعدی . . .

 

https://www.novinmohtava.com/article?naapi=16020