مقالات

چه

چه کسانی در استخدام بازاریابی ایمیل هستند؟

۱۳۹۴-۰۵-۰۸ / ۰۰:۰۰

در فرایند ایمیل مارکتینگ اغلب سازمان هایی که دارای آنلاین قوی هستند استفاده می شود.

 

رقابت میان سایت های تجارت الکترونیک شدید است، و ایمیل مارکتینگ راه اثبات شده برای برقراری ارتباط با مشتریان و تمایز شرکت ها می باشد. بعضی از افراد کسب و کار آنلاین را ترجیح می دهند زیرا این کار باعث می شود تا به وسیله آن به آسانی با مشتریان به طور مستقیم از طریق یک ایمیل با لینک به صفحه محصولات از روش بازاریابی ایمیلی استفاده کنند.

 

با این حال، بازاریابی ایمیل تنها برای فروش آنلاین محصولات استفاده نمی شود بلکه سازمان های غیر انتفاعی و انجمن های مبارزات سیاسی نیز جهت ارتباط با هواداران و اهدا کنندگان از ایمیل استفاده می کنند. آنها به همان اندازه به استفاده از ایمیل به عنوان ارتباط با افراد دیگر وابسته هستند. در حال حاضر اگر بپرسید به صورت استاندارد برای یک آدرس ایمیل هنگامی که اطلاعاتی از اشخاص علاقه مند به محصولات شما جمع آوری می کنید چقدر کم هزینه است و به طور نسبی انجام مبارزه بازاریابی پست الکترونیکی به سهولت صورت می پذیرد به معنی آن است که ایمیل یک ابزار است که تقریبا برای هر کسب و کاری به کار برده می شود.

 

برای مثال در یک فروشگاه مکانیکی کوچک می توان با کنار هم قرار دادن یک لیست ایمیل و سپس ارسال کوپن جهت اعلام تغییرات قیمت روغن موتور یا ترمز به مشتریان به راحتی اطلاع رسانی نمود. دامنه و پیچیدگی این کمپین بزرگ به عنوان کسب و کارهای بزرگتر، ممکن است اما این بدان معنی نیست که آنها را نمی توانند موثر باشند.

 

مشاغلی که در بازاریابی ایمیل مشغولند

مدیران بازاریابی ایمیل چه کار می کنند؟

مدیران بازاریابی ایمیل مسئول همه جانبه ای در مبارزه بازاریابی پست الکترونیک است. وظایف او می بایست هر دو مفهوم خلاقیت و فنی بودن را داشته باشد. آنها باید مبارزات انتخاباتی و آگهی تجدید نظر های صورن پذیرفته را به مشتریان ارائه و سپس با کمک اهرم قدرت فن آوری ایمیل به گسترش پیام خود به طور موثر به عنوان عاملی ممکن بپردازد.

 

تحصیلات و تجربه:

مدیران بازاریابی ایمیل نیاز به مدرک بازاریابی، اغلب در سطح تحصیلات تکمیلی دارند. بسیاری از کالج های اختصاص داده شده به این رشته در حال حاضر در درجات بالاتر بازاریابی اینترنتی و یا رسانه های جدید بازاریابی را ازائه می دهند و این بیشتر مربوط به بازاریابی ایمیل خواهد بود. اگر مدیران بازاریابی دارای تحصیلات تکمیلی در کامپیوتر و یا مدیریت باشند، و یا دانش و یا اطلاعات در این زمینه داشته باشند نیز مفید است.

 

نویسندگان تبلیغات چه کار می کنند؟

نویسندگان تبلیغات برای نوشتن پیام های تبلیغاتی در همه نوع از قالب ها می پردازند. این فعالیت شامل همه موارد از شعارهای کوتاه در مورد محصول و شرح های طولانی برای محصول در حد یک مقاله می پردازد. هر گونه متن موجود در ایمیل بازاریابی از موضوع، تا متن ایمیل، توسط آن ها تنظیم خواهد شد.

 

تحصیلات و تجربه:

بسیاری از نویسندگان تبلیغات دارای مدرک در بازاریابی هستند. امکان دریافت مدرک در نویسندگی نیز ممکن است، اما اکثر برنامه های بازاریابی تاکید بیشتری بر روی مطالب تبلیغاتی دارد. برخی از نویسندگان تبلیغات در این زمینه پس از اخذ مدرک در ادبیات وارد این عرصه می شوند. بیشتر مهارت های مهم نویسندگان تبلیغات شامل دستور های پیچیده زبان انگلیسی خواهد بود. معمولا حفظ پر محتوایی در ارائه کار جهت نشان دادن استعداد بالقوه خود به کارفرمایان کمک زیادی به نویسندگان تبلیغات می کنند.

 

توسعه دهندگان نرم افزار چه کار می کنند؟

ارائه دهندگان خدمات بازاریابی ایمیل به شدت تکیه بر توسعه دادن نرم افزار جهت استفاده راحت تر از برنامه های خود و با ارائه اطلاعات بیشتر و موثر می کنند. آنها همه چیز در مورد برقراری رابطه با مشتری به کمک ابزار بانک اطلاعاتی و ذخیره آدرس های ایمیل طراحی شده، می دانند. توسعه دهندگان نرم افزار با به حداکثر رساندن مزایای فن آوری برای رسیدن اهداف بازاریابی اقدام می کنند.

 

تحصیلات و تجربه:

توسعه دهندگان نرم افزار نیاز به مدرک در برخی از زمینه های علوم کامپیوتر دارند. اکثر توسعه دهندگان نرم افزار برای کار در بازاریابی خدمات ایمیل می بایست کارشناسان زبان های برنامه نویسی در HTML و جاوا و دیگر زبان ها باشند که به طور گسترده ای در کارشان مورد استفاده می باشند.

 

اینترنت در بازاریابی رشته مورد نیاز است اما می تواند در این زمینه نیز مفید باشد. بیشتر بازاریابان باید مشتریان خود را، درک کنند و سپس خواهند توانست نیاز های آن ها را به برنامه های پست الکترونیکی که بیشتر مفید و پاسخگو مشتریان است نمایند.

 

چگونه رشته بازاریابی به شما در پیدا کردن کار در یک شرکت بازاریابی ایمیل کمک می کند؟

ایمیل مارکتینگ باعث تبدیل استراتژی های قدیمی به ابزارهای جدید می شود. حتی اگر ایمیل یک ابزار جدید نباشد، اما اساس محتوای یک آگهی ایمیل متفاوت با نسخه قابل چاپ تبلیغاتی که حدود یک قرن قبل نوشته شده است، می باشد. پیدا کردن راه هایی برای استفاده از تصاویر، متن و پیشنهاد های ویژه به مردم می تواند تا زمانی که بازاریابی انجام می شود برای خرید محصول جزء ماموریت بازاریابان باشد. به این ترتیب، گرفتن مدرک بازاریابی یکی از بهترین راه ها برای آماده سازی بازاریابان بالقوه برای اجرای کمپین های ایمیل های موثر باشد.

 

 

ROI بازاریابی ایمیل:

بازگشت سرمایه (ROI) علمی است که عنوان می کند چقدر پول برای هر دلار که در شرکت صرف می شود، بازگشت می کند. نمودار زیر ROI را با فرم های دیگر بازاریابی محبوب نسبت به بازاریابی ایمیل مقایسه می کند. واضح است که شرکت ها در حال استفاده بیشتر از کمپین های بازاریابی ایمیل خود هستند و از این حالت بیشتر بهره مند می شوند.

https://www.novinmohtava.com/article?naapi=16022