مقالات

قطعنامه

قطعنامه گزینش محتوای بازاریابی (بخش سوم)

۱۳۹۴-۰۵-۰۸ / ۰۰:۰۰

در این مقاله به بخش سوم قطعنامه گزینش محتوای بازاریابی می پردازیم.

 

با 8 روش سعی کنید در سال 2016 عمل گزینش را انجام دهید:

در بخش های قبلی بر آن شدیم تا ابزار های خاصی را جهت گزینش هرچه بهتر محتوای بازاریابی در سال 2016 به شما ارائه دهیم، در این راستا 6 روش از 8 روش گزینش محتوای بازاریابی را برای شما شرح داده ایم، که شامل ابزار های: مرتب سازی محتوا، اصول تحلیل دیجیتالی در گوگل، IFTTT، مدیریت ذهن، گزارشات جریانات، قطعات متحرک پشت سرهم بوده است، حال در این بخش به تشریح 2 ابزار باقی مانده دیگر از 8 ابزار موجود می پردازیم.

 

7– لینک موارد:

در حالی که تصاویر بزرگ هرگاه در محتوای متن استفاده می شود نشان دهنده یک مفهوم خاص و یا وابسته به موضوعی است اما این ایده همیشه خاص و برجسته نیست.

 

با اشارات زیر در متن می توانید متوجه این بحث شوید، در زمان گرد آوری اصطلاح نشانه گذاری OA 刂 EN جهت یافتن راهی برای جلب توجه به یک بخش خاص از گرافیک که شامل متن توضیحی و یا اضافه کردن یک URL برای ارائه منابع اضافی در مورد موضوع قابل بحث باشد عمل دشواری بود.

 

در این مورد توصیه می شود که این کار را توسط یکی از خوانندگان وبلاگ انجام دهید. همچون لیستی که CMI آن را کشف نمود و از ابزارهای عالی در بازاریابی محتوا می باشد.

 

"لینک موارد" کاربران را قادر می سازد تا برای حاشیه نویسی در کنار تصاویر خود و اضافه نمودن یادداشت به محتوای ویدئویی خود و یا لینک ها و یا دیگر رسانه های غنی از محتوا، از روشی ایده آل برای مارک دار نمودن تصاویر گرافیکی خود به منظور افزایش ارزش وب سایت خود و ایجاد بازاریابی عملی تر استفاده نمایند.

 

8– راهنمای نمودار ون:

صحبت از تصاویر است، یکی از قدرتمند ترین راه هایی که برای تازه کردن و جهت آسان تر رساندن منظور محتوا و ارائه یک مرجع جهت یک متن موجود در یک پست وبلاگ محبوب یا یک مقاله، مصاحبه، ویدئو، و غیره و خلاصه آن را با یک ارائه بصری و با ایجاد یک داده نمایی انجام داد. به عنوان مثال یک سرنخ در مورد SEO اخیر که با نگاه به داده نمایی ساخته شده، براساس فهرست نهایی SEO منتشر شده در پست موجود در وبلاگ CMI بر این موضوع صحه می گذارد.

 

 

با این حال ایجاد اینفو گرافیک به صورت سر تیتر اصلی در متن مقالات می تواند یک ایده بزرگ از منابع طراحی محتوای بازاریابی باشد. هنگامی که وییتر توسط #CMWorld در اتاق چت جدید فیلیپس، پیشنهاد استفاده از راهنمای نمودار ون برای ایجاد یک اینفو گرافیک زیبا نمود، ان هم در گزارشات و داده های تصویری، بازاریابان محتوا را جهت امتحان کردن این روش و ممکن شدن اثر آن در تبلیغات در وبلاگ های خود جهت تاثیر بیشتر به فکر انداخت.

 

صدها نفر از این خطوط تصویری، نقشه ها و ابزار آیکون موجود در کتابخانه راهنمای نمودار ون، استقبال نمودند. در این زمینه کاربران می توانند حتی با از خاصیت آپلود عکس های خود، آرم ها و یا تصاویر خود به صورت طرح های سفارشی استفاده نمایند و اطمینان حاصل کنند که آن ها با نام تجاری در نظر گرفته شده به نسبت با کسب و کار های معمولی، سازگاری دارند یا نه؟

 

البته، این تنها نوک کوه قله یخ است و هیچ راه دیگری وجود ندارد که شامل تمام ابزار های مربوط به آن چه در دسترس بازاریابان محتوا که فقط در یک پست قرار می گیرد، شود، چه رسد به این که سعی کنید همه آن ها را (آنجا که می بایست این کار را با انگیزه فراوان و عشق به شغل تان انجام دهید) در دسترس داشته باشید.

 

اگر برنامه های اضافی وجود دارد، SOA 刂 به معنی جواهر محصولات، یا خدماتی که شما از آن استفاده می کنید و دوست داشتنی است، با ایجاد این احساس که این محصولات رایگان هستند و با ایجاد محلی جهت ذکر نظرات و اضافه کردن آن ها به لیست پیشنهادات وبلاگ خود، ابزاری جهت اکتشاف هر چه بیشتر مراحل گزینش محتوای بازاریابی در سال 2016 می توانید داشته باشید.

 

https://www.novinmohtava.com/article?naapi=16025