مقالات

قطعنامه

قطعنامه گزینش محتوای بازاریابی (بخش دوم)

۱۳۹۴-۰۵-۰۸ / ۰۰:۰۰

در این مقاله به قطعنامه گزینش محتوای بازاریابی (بخش دوم) می پردازیم.

 

با 8 روش سعی کنید در سال 2016 عمل گزینش را انجام دهید:

در بخش قبل برآن شدیم تا ابزار های خاصی را جهت گزینش هر چه بهتر محتوای بازاریابی در سال 2016 به شما ارائه دهیم، در این راستا 3 روش از 8 روش گزینش محتوای بازاریابی را برای شما شرح داده ایم، که شامل ابزار های: مرتب سازی محتوا، اصول تحلیل دیجیتالی در گوگل و IFTTT، حال در این بخش به تشریح 3 ابزار دیگر از 8 ابزار موجود می پردازیم.

 

4- مدیریت ذهن:

موضوع مورد علاقه همیشگی که برای توسعه مراحل پست وبلاگ شخصی مورد استفاده قرار می گیرد "مدیریت ذهن و یا جریان سریع ذهن" است که با اعتبار بخشیدن به آن شامل بهترین برنامه های ذهن نگاشت یا SOA می باشد.

 

مدیریت ذهن قطعا در بالای لیست ابزاری است که باید برای کشف روش مناسب در گزینش محتوای بازاریابی در این سال قرار داده شود.

 

نقشه های موجود در ذهن به سازندگان محتوا کمک می کند تا ارتباط مابین مفاهیم را به خوبی تجسم کنند و آن ها را قادر به شناسایی بیشتر جریان منطقی به معنی ارتباط بین آن ها نماید. این نوع ابزار برای طیف گسترده ای از فعالیت بازاریابان محتوا جهت استفاده از طوفان مغزی در بدست آوردن ایده های محتوا در ساختار یک سری از ایده های خام در یک چارچوب منسجم و ایجاد سازماندهی مناسب جهت ارائه تقویم بازاریابی محتوا، مفید خواهد بود.

 

از نقطه نظر گزینش، اصولا علاقه مند به استفاده از نقشه های ذهن در میان ایده های مربوط به پروژه خاص با اهداف کسب و کار در CMI هستیم زیرا که کمک بهتری به درک پروژه در سراسر اولویت بندی سال به ما می نماید.

 

5- گزارش جریانات:

این ابزار را با وسواس بسیار می نویسیم، زیرا از زمانی که این ابزار شناسایی و توسط کارشناسان توصیه شده است، توییتر در اتاق چت خود، از آن در ایجاد محتوای ابزار بازاریابی استفاده نموده است.

 

دسترسی به عنوان یک ابزار دوم از طریق کارتکس ها! گزارش جریانات به شما کمک می کند تا یادداشت های محتوا، کلیپ های رسانه ای، و فایل های تصویری خود را در بحث ها و بیشتر به عنوان یک برچسب توضیحی، و در کارتکس هایی با همین مضمون جستجو نمائید.

 

وقتی که شما به نوبه خود آماده استفاده از این شانس هستید و یک گزارش منسجم را به پایان می رسانید، می توانید تنها با استفاده از کارتکس مربوطه در یک طرح کلی، اقدام به اتصال نقاط مابین ایده ها و بینش های خود در بازاریابی توسط گزارش جریانات نمائید و آن ها را سازماندهی کنید.

 

اطلاعات ذخیره شده بر روی کارتکس ها به شما کمک می کند تا به آسانی اطلاعات لازم در مورد شرکت ها و فروشگاه هایی که قبلا به آن ها مراجعه نموده اید ر ادوباره به یاد آورید، بنابراین شما هیچ روندی در استفاده از ایده های بزرگ خود در مورد پروژه های آینده را از دست نخواهید داد.

 

6- قطعات متحرک پشت سرهم:

در حالی که به طور معمول راحت ترین زمان، موقعی است که کاری را با محتوایی مبتنی بر متن انجام می دهید، اما در حالت استفاده از متن های طولانی می توانیم این کار را توسط علائم گذاری انجام دهیم. توانایی استفاده از قطعات محتوایی که در صفحات شخصی درج شده است و حرکت دادن آن ها پشت سر هم بیشتر مانند یک فیلم تصویری، آن هم در یک قالب منحصر به فرد و ابتکاری بسیار خوب است.

 

از آنجا که تیم طراحی نیاز به درک اولویت بندی های پروژه دارند، این روش هنری کمک بسیار زیادی در جلب استعداد ها و تجارب می کند تا محدوده مناسبی از تعداد کمی از بهترین ایده هایی که تا به حال داشته اید را در کنار هم قرار دهید.

 

با این حال ممکن است این امید به وجود آید که به عنوان مثال تیم تحریریه CMI لیست مخصوصی از ابزار جریان یابی کشف نماید، و این عمل به کمک ابزار خلاقانه "قطعات متحرک پشت سر هم" به راحتی انجام پذیر است.

 

این روش جریان یابی دیجیتالی کاربران را قادر می سازد با ایجاد کتاب های پاپ آپ به روز رسانی شده، سه بعدی آنلاین و با به اشتراک گذاری آن ها از طریق یک لینک ساده و همچنین با جاسازی این مطالب در یک وب سایت یا وبلاگ به کار بندند. البته یک حالت واقعیت تکمیل شده وجود دارد که به خوانندگان، توانایی تعامل با محتوا با استفاده از یک وب کم با کمک برخی از روش های ساده را می دهد.

 

ادامه مطلب در بخش بعدی . . .

 

https://www.novinmohtava.com/article?naapi=16024