مقالات

قطعنامه

قطعنامه گزینش محتوای بازاریابی (بخش اول)

۱۳۹۴-۰۵-۰۸ / ۰۰:۰۰

با 8 روش سعی کنید در سال 2016 عمل گزینش را انجام دهید.

 

آیا کسی می داند که سال 2015 چگونه گذشت؟ به نظر می رسد فقط مثل یک چشم بر هم زدن، در این سال فقط برند های تجاری جدید رخ نمایی کردند. همیشه در فصل تعطیلات می بایست به انعکاس حوادث گذشته اندیشید.

 

یک گام به عقب در مورد کار های سخت روزانه، و این باعث می شود متوجه شوید پیشرفت شما در سال گذشته چگونه بوده است و با این عمل آماده مقابله با وظایف و پروژه های جدید در 12 ماه پیش رو شویم.

 

در میان تمام قطعنامه های معمولی برای سال 2016 مانند ورزشی، صلح جهانی و دوست مداری، غیره، . . . می بایست در این قطعنامه به دنبال اضافه کردن برخی از مهارت های جدید و برداشتن گام جدید در گزینش موارد این بازی شویم.

 

البته در این میان از نظر بعضی از همکاران CMI که به صورت فوق العاده در این موارد تحقیق نموده اند و همپنین از جامعه کاربران که در این زمینه فعالیت دارند، جهت پیدا نمودن مطالب مرتبط و افزایش خلاقیت و بهره وری، و نگه داشتن اولویت بندی سازمان یافته در انجام وظایف کمک جسته ایم.

 

برای کسانی که قطعنامه هایی مشابه این قطعنامه در سال 2016 ارائه داده اند، می توان چند ابزار برجسته را که به ویژه مفید هستند، همراه باکمی جزئیات به روش های خاص که ممکن است در زمینه گزینش محتوا استفاده شود، بیان می داریم.

 

1- مرتب سازی محتوا:

بسیاری از پروژه های گزینش شده در چندین کانال ارتباطی و سیستم عامل ها، حداقل برای یک بار منتشر شده اند. این مطلب یه این معنی است که مجموعه داران معمولا نیاز دارند یک گزارش را با چندین معیار متفاوت بنگرند، سپس راه ارتباطی مابین داده ها بیابند تا بتوانند به درستی در مورد عملکرد آن ها تجزیه و تحلیل انجام دهند.

 

به عنوان یکی از 10 مارک با نفوذ در ارتباطات سال 2015، DOMO جهت کمک به مرتب سازی با ساختاری ساده برای فرایند های تکراری و پیچیده مانند جمع آوری تمام نقاط داده ای در یک قالب واحد و ارائه ابزار جهت تجسم ساده و در عین حال قوی، برای کمک به حس بیشتر همه آن ها، می باشد. جای تعجب نیست که CMI به وسیله توییتر، امسال توصیه های بسیاری در مورد معیار های چت کردن ارائه داده است.

 

2- اصول تحلیل دیجیتال در گوگل:

درک این مطلب که چگونه مطالب به خوبی انجام شده است، مسئولیت هر بازاریابی محتوا در تیم بازاریابی می باشد.

حتی کسانی که به سمت کار های خلاقانه در انجام امور خود هستند و در کار با استفاده از داده های عددی در بخشی از محتوای خود راحت نیستند، هم به این تحلیل احتیاج دارند. در حالی که بسیاری از گزارشات "گوگل آنالیز" شامل دنیایی از اطلاعات اضافی قابل دسترس است، اما باز هم می بایست جهت با استفاده بهینه جهت تحقق هدف خود از این اطلاعات به خصوص در جمع آوری محتوای ضروری که مورد نیاز مخاطبان است، از این اطلاعات استفاده نمود.

 

خوشبختانه افرادی در گوگل در مجموعه تجزیه و تحلیل مطالبی را ارائه می دهند که یک آموزش عمیق در اصول کار در مورد تجزیه و تحلیل موارد پر مصرف ضروری و ابزار کامل و به صورت برداشت آزادانه، البته دارای شش واحد که همه چیز را با استفاده از روش های تجزیه و تحلیل هسته ای، تحت پوشش قرار می دهد و به ایجاد پیکربندی مناسب یک حساب کاربری و به درک و تجزیه و تحلیل های مختلف از گزارشات گوگل آنالیز می پردازد.

 

IT همچنین شامل بایگانی مطالب نشر شده، که در آن اعضای تیم گوگل و کارشناسان دیگر به سوالات کاربران پاسخ می دهند نیز می پردازند. یعنی با کمک گوگل عملا می توان فتح قلعه های ترسناک اعداد و راه کشف کمک به CMI را به صورت بیشتر موثر، ممکن ساخت.

 

3- IFTTT:

همه ما وظایفی در امور فرایند بازاریابی محتوا داریم که بخشی از آن خسته کننده و بی حس کننده روح و وقت گیر می باشد، اما با این وجود هنوز هم یک بخش دیگر که ضروری و موثر برای ایجاد محتوا می باشد با عنوان گزینش و مدیریت وجود دارد.

 

از وظایف این بخش ورود به سیستم و بررسی تمام نمونه های منتشر شده در سراسر کانال های محتوا در یک صفحه گسترده متمرکز گوگل می باشد. بنابراین بعد از دسته بندی می توانید این مطالب را به صورت کتاب های الکترونیکی، اینفو گرافی با هدف خاص، و دیگر پروژه های گزینشی مانند بخش های سرگرم کننده کار، ارائه داد.

 

در نتیجه آن چه که از این پس به عنوان IFTTT شناخته می شود، فقط ممکن است ابزاری سخت و طاقت فرساو مانند آن در زمان کوتاهی از یک برخورد باشد.

 

ایجاد "دستور العمل" سفارشی که به طور خودکار و خاص با تعامل بین دو محصول و یا برنامه های IFTTT، می توان با به حداقل رساندن زمان صرف شده در وظایف محوله و کمک به اطمینان حاصل شده که در موارد گذشته به کندی می گذشت، به انجام رساند. در این جا به عنوان مثال بهتر است با اضافه نمودن یک ویدیو در یوتیوب که به تازگی ارسال شده، به یک لیست از فیلم ها در اسناد گوگل و یا خلاصه ایمیل خود به صورت هفتگی، به محبوبیت پست وبلاگ خود بیافزائید.

 

ادامه مطلب در بخش بعدی . . .

 

https://www.novinmohtava.com/article?naapi=16023