مقالات

عناوین

عناوین کلمات کلیدی در جستجوگر های صفحه (بخش سوم)

۱۳۹۴-۰۵-۰۸ / ۰۰:۰۰

 در این مقاله به بخش سوم عناوین کلمات کلیدی در جستجوگر های صفحه می پردازیم.

 

فهرست 15 نکته برای برند های B2B و B2C (بخش سوم):

در روزگاران قدیم، استفاده از کلمات کلیدی آسان بود آن هم با پراکنده کردن یک دسته از کلمات موجود در متن که جهت ایجاد فاصله با کاما از هم جدا می شدند و دارای رتبه خوبی نیز در جستجوگرها برای برخی از این عبارات در این دسته از کلمات کلیدی می شدند.

 

برای کمک به شما جهت بهترین استفاده از صفحه عناوین SEO، چک لیستی حاوی 15 نکته کلیدی که شامل حقایق، متغیرها و بهترین شیوه کاربرد کلمات کلیدی یا SEO می باشد را به شما ارائه می دهیم. در بخش های قبل 8 مورد از 15 نکته را بررسی نمودیم که شامل گزینه های زیر بوده است:

1- از آنچه که از متن می سازید، آگاه باشید

2- متن طولانی و اهمیت آن در جستجو

3- قرار دادن کلمات کلیدی مهم برای اولین بار

4- استفاده از کلمات کلیدی غیر مارک

5- استفاده از کلمات کلیدی مرتبط با صفحات داخلی

6- ایجاد یک فرصت برای اضافه کردن انواع دیدگاه ها

7- امکان استفاده از سادگی

8- ایجاد یک انتخاب دشوار در مورد نام شرکت تان

و حال ادامه مطلب . . .

 

9- بازنویسی متن جهت آماده سازی برای گوگل

بله، موتور های جستجو مانند گوگل گاهی اوقات متنی متفاوت از آن متنی را که شما در نظر گرفته اید نمایش می دهند. در گوگل می توانید نام شرکت خود را برای اولین بار نمایش دهید که البته این مسئله استراتژی اصلی خاص خود را می طلبد.

 

گوگل می خواهد اطمینان حاصل کند که عنوان صفحه SEO نشان دهنده محتوا مورد نظر شما است تا یک تجربه کاربری خوبی را برایتان فراهم کند.

 

در گوگل ممکن است یک عنوان از بخشی از توضیحات متن شما، متنی دارای یک لینک به درون و یا یک لیست موجود در پوشه از پروژه گسترده‌تان (DMOZ) منتشر شود. شما می توانید با استفاده از موتورهای جستجو از تاثیر DMOZ بر متن خود با این کد جلوگیری نمائید:

 

گوگل در این نمونه عبارت \"بیش از حد اندوختن\" را که به خوبی با عناوین واقعی صفحه در جستجوگرها ایجاد رتبه می نماید در کد منبع \"طلا و جواهر\" اضافه می نماید:

طلا و جواهر –فروشگاه طراحی جواهر با تخفیف در قیمت ها – با بیش از حد اندوختن درخرید

 

اما گوگل با نسخه کوتاه تری عنوان را طراحی می کند؛ گوگل همچنین یک عنوان کوتاه تر را در صفحه جستجوگر ها برای فروشگاه UnoClean فراهم کرده است. متاسفانه، این شرکت در رتبه پایین در صفحه دوم گوگل وجود دارد، این احتمال می رود که عنوان طولانی یا شلوغی عنوان در صفحه SEO عامل رخداد این مسئله شده است که شاید بهتر بود این شرکت فقط عبارت \"تمیز کردن لوازم\" را درج می کرد:

تمیز کردن لوازم, تمیز کردن مواد شیمیایی, تعمیر کردن محصولات و نگهداری لوازم – UnoClean.com – Jan (ژانویه) /San (یکشنبه)تمیز کردن لوازم و تجهیزات

 

10- انتخاب کلمات کلیدی مناسب:

شما متوجه خواهید بود که ایده کلمات کلیدی در عبارات، جهت ایجاد رتبه بندی در موتورهای جستجوگر بسیار مهم هستند اما چگونه از آن ها باید استفاده کنید؟ بازاریابان آنلاین می دانند که گوگل نه تنها بر روی کلمات کلیدی تمرکز می کند بلکه عامل ایجاد رتبه بندی بهتر به طور معمول و به طور کلی بر اساس محتوا و مفاهیم است.

 

به عبارت دیگر، شما ممکن است برای یک عبارت که دارای محتوایی نیست رتبه ای نداشته باشید. اگر شما در حال فروش \" لباس کودک \" باشید شما ممکن است برای رتبه بندی دچار مشکل شوید.

 

اما شما باید از به کار بردن عبارت های کلیدی اولیه برای نام تجاری خود غفلت نکنید. شما باید در انتخاب کلمات کلیدی واقع بینانه رفتار نمائید.

 

چرا با به کار بردن یک عبارت کلیدی جستجو آن به 20،000 بار در ماه می رسد اما در صفحه جستجوگرها دارای رتبه بندی پایین است، در صورتی که صفحات دیگر دارای رتبه بندی 10 برای عبارتی دارای کلمه کلیدی با 1500 بار جستجو در ماه می شوند؟

 

11- اضافه نمودن شماره تماس:

اگر شما دارای دفتر کار هستید، شماره تماس خود را جهت فعالیت بیشتر اضافه کنید، همچنین می توانید عبارتی با مفهوم، \"حمل و نقل رایگان\" یا \"خرید با ارسال رایگان\" را اضافه نمائید که اگر این کلمات اضافی را به کار برید نمی تواند در یک رتبه بندی بالا شما را به خطر اندازد.

 

ادامه مطلب در بخش بعدی . . .

 

https://www.novinmohtava.com/article?naapi=16030