مقالات

عناوین

عناوین کلمات کلیدی در جستجوگر های صفحه (بخش آخر)

۱۳۹۴-۰۵-۰۸ / ۰۰:۰۰

به بخش آخر از مقاله عناوین کلمات کلیدی در جستجوگر های صفحه و فهرست 15 نکته برای برند های B2B و B2C می پردازیم.

 

فهرست 15 نکته برایبرند های B2B و B2C:

در روزگاران قدیم، استفاده از کلمات کلیدی آسان بود آن هم با پراکندن یک دسته از کلمات موجود در متن که جهت ایجاد فاصله نیز با کاما از هم جدا می شدند و دارای رتبه خوبی نیز در جستجوگرها برای برخی از این عبارات در این دسته از کلمات کلیدی می شدند.

 

برای کمک به شما جهت بهترین استفاده از صفحه عناوین SEO، چک لیستی حاوی 15 نکته کلیدی، که شامل حقایق، متغیر ها و بهترین شیوه کاربرد کلمات کلیدی یا SEO می باشد، را به شما ارائه می دهیم. در بخش های قبل 11 مورد از 15 نکته را بررسی نمودیم که شامل گزینه های زیر بوده است:

1- از آنچه که از متن می سازید، آگاه باشید

2- متن طولانی و اهمیت آن در جستجو

3- قرار دادن کلمات کلیدی مهم برای اولین بار

4- استفاده از کلمات کلیدی غیر مارک

5- استفاده از کلمات کلیدی مرتبط با صفحات داخلی

6- ایجاد یک فرصت برای اضافه کردن انواع دیدگاه ها

7- امکان استفاده از سادگی

8- ایجاد یک انتخاب دشوار در مورد نام شرکت تان

9- بازنویسی متن جهت آماده سازی برای گوگل

10- انتخاب کلمات کلیدی مناسب

11- اضافه نمودن شماره تماس

و حال ادامه مطلب . . .

 

12- توجه به قالب بندی:

آیا کلمات کلیدی فقط لیستی از یک سری کلمات یا عباراتی است که با کاما از هم جدا می شوند. اگر به عناوین SEO معمولا بهتر نگاه کنید، متوجه می شوید زمانی که شما آن ها را به عنوان ساختاری از اظهارات و یا در فرمت تیتر استفاده می کنید، چه نقشی بازی می کنند. شاید شما بتوانید با استفاده از میله عمودی

 

pipe [|] برای جدا ساختن دو عبارت کوتاه و یا یک بیانیه ای از نام شرکت اقدام نمائید. البته هنوز هم با استفاده یک کاما یا ایجاد فاصله در اینجا و آنجا این عمل را انجام می دهند. به کار بردن pipeدر برخی از عناوین SEO با اندازه بزرگ، کمک می کند که در عنوان صفحه یا اوایل عبارتی که با کلمه کلیدی شروع می شود را مشخص نماید.

 

در اینجا یک مثال از CMI آورده می شود:

داستان گویی مجازی : سه عامل کلیدی جهت سر هم بندی نمودن مطالب

 

13- جلوگیری از تکرار کلمات کلیدی:

شما نمی خواهد برای پایان دادن به یک عنوان صفحه SEO به روش زیر عمل نمائید:

فروش محصول جدید برای کارکنان, فروش کتاب های آموزشی

 

این امر شاید به عنوان بدترین عنوان صفحه SEO نباشد، اما می تواند بهتر از این نیز باشد:

کتاب های آموزشی و فروش محصول جدید برای کارمندان

فروش محصول جدید برای کارمندان و کتاب های آموزشی محبوب

 

14- اضافه نکردن موارد دیگر به کلمه کلیدی:

آیا اضافه نمودن موارد به کلمات کلیدی عامل سقوط صفحه در جستجوگر ها می شود؟ تمام عبارات قابل جستجو به صورت بالقوه به عنوان آزمایشی به کار برده می شوند و کاملا اماده نیست تا آن را مانند یک اصطلاح نامه خواند.

 

برای مثال، اگر شرکت شما یک مرکز هنرهای نمایشی است، جهت جلوگیری از یک عنوان صفحه بی فایده در جستجوگر ها می توانید اینگونه رفتار نمائید:

تئاتر, سالن آمفی تئاتر, محل برگزاری, سالن, آرنا, عرصه, سالن کنسرت

 

15- آزمایش:

این عمل برای جستجوگرها و عنوان صفحه SEO آسان می باشد و به عنوان یک تمرین به صورت یک بار به راحتی انجام می پذیرد. آیا نمی شود با این طرز فکر، مطالب را یک بار آزمایش نمود؟ به رتبه بندی خود در صفحه نگاه کنید و تنظیمات مورد نظر را انجام دهید. شما همیشه می توانید جهت بازگرداندن آن چه که در متن تغییر داده اید دوباره آن را امتحان کنید.

 

برای مثال، با تغییر یک کلمه در یک عنوان SEO، رتبه بندی عبارت کلمه کلیدی هدف از شماره 16 به شماره 8 در صفحه جستجو گوگل شروع به ارتقاء کرد. همچنین این تنظیم ساده، با ایجاد ترافیک ماهانه 300٪ برای آن عبارت، آن را به صورت رقابتی افزایش داده است.

 

نتیجه گیری:

در مجموع، همه این نقاط در مورد عنوان صفحه SEO ممکن است قریب به اتفاق به نظر رسند. با این حال، اگر شما با نحوه تنظیم مطالب خود را و رتبه بندی آن ها در حال حاضر آشنا هستید، می توانید انتخاب کنید چه موارد دیگر هم ممکن است در رتبه بندی صفحه شما مفید باشند.

 

حداقل این مطلب را، به یاد داشته باشید که شما بهتر است از یک جمله در برخی از کلمات کلیدی به جای نام شرکت خود و یا یک تیتر در صفحه استفاده نمائید،حتی اگر شما با استفاده از کلمات بسیار رقابتی تک و یا عبارات خاص این کار را انجام داده باشید، و با حضور این واژه ها در تیتر خود در جستجوگر ها عنوان محصولات \"طنین انداز \" با کلمات مشابه در محتوا به شما کمک می کند تا شما برای هر تعداد از عبارت های کلیدی طولانی دارای رتبه بالاتری باشید.

 

فکر می کنید چقدر SEO شما در عنوان صفحه مطابق با B2B خود و یا نام تجاری شرکت خود را درB2C قرار داده اید؟ آیا شما آن ها را پس از به دنبال داده های رتبه بندی و تجزیه و تحلیل ترافیک وب سایت خود تنظیم کرده اید؟

https://www.novinmohtava.com/article?naapi=16031