مقالات

عناوین

عناوین کلمات کلیدی در جستجوگرهای صفحه (بخش دوم)

۱۳۹۴-۰۵-۰۸ / ۰۰:۰۰

در این مقاله به بخش دوم عناوین کلمات کلیدی در جستجوگر های صفحه می پردازیم.

 

فهرست 15 نکته برای برندهای B2B و B2C (بخش دوم):

در روزگاران قدیم، استفاده از کلمات کلیدی آسان بود آن هم با پراکندن یک دسته از کلمات موجود در متن که جهت ایجاد فاصله نیز با کاما از هم جدا می شدند و دارای رتبه خوبی نیز در جستجوگرها برای برخی از این عبارات در این دسته از کلمات کلیدی می شدند.

 

برای کمک به شما جهت بهترین استفاده از صفحه عناوین SEO، چک لیستی حاوی 15 نکته کلیدی، که شامل حقایق، متغیر ها، و بهترین شیوه کاربرد کلمات کلیدی یا SEO می باشد، را به شما ارائه می دهیم. در بخش قبل 5 مورد از 15 نکته را بررسی نمودیم که شامل گزینه های زیر بوده است:

1- از آنچه که از متن می سازید، آگاه باشید

2- متن طولانی و اهمیت آن در جستجو

3- قرار دادن کلمات کلیدی مهم برای اولین بار

4- استفاده از کلمات کلیدی غیر مارک

5- استفاده از کلمات کلیدی مرتبط با صفحات داخلی

و حال ادامه مطلب . . .

 

6- ایجاد یک فرصت برای اضافه کردن انواع دیدگاه ها:

اگر شما از طریق یک عنوان که به آن فکر می کنید به صفحه جستجوگری برسید، شما می توانید با یک کلمه کلیدی یا از طریق عبارتی که ظاهر می شود در جای دیگر به صفحه ای با همان محتوا دسترسی داشته باشید.

 

به عنوان مثال، فیلیپس 66 می توانست حداقل با ایجاد عنوان این صفحه را در جستجوگر ها یافت:

سرمایه گذاری در محیط زیست، فناوری و تحقیقات </p> <p><strong> </strong></p> <h2>7- امکان استفاده از سادگی:</h2> <p>بله، درج کلمات کلیدی خوب اهرم مهمی در جستجوی عنوان صفحه SEO به نمایش گذاشته با برخی از کلمات کلیدی یا عبارات متنوع است. اما برخی از شرکت ها دارای رتبه خوبی در جستجو هستند با این که آن ها از تیتر های تکراری قابل مشاهده سرشار از کلمات کلیدی غنی استفاده می کنند.</p> <p> </p> <p>اسباب بازی \"R\" با رتبه خوبی برای این شرکت با استفاده از کلمات مشابه است که باعث هدر رفت محتوای قابل مشاهده نمی شود و با افزودن: نام شرکت های بزرگ به عنوان آن را در پایان عنوان صفحه در جستجوگرها به نظر می رسد \"اسباب بازی های کودک\" درج شده است:</p> <p align=\"center\"> اسباب بازی کودک | اسباب بازی ما\"R> \"TITLE>

 

\"\"

 

8- ایجاد یک انتخاب دشوار در مورد نام شرکت تان:

این یک معضل است که ممکن است هرگز ناپدید نشود. با فضای محدود، آیا شما واقعا می خواهید که نام شرکت خود را نیز در عنوان صفحه جستجوگر ها قرار دهید؟ مطمئنا، آن چه که از برخی از مدیران انتظار می رود ایجاد یک لینک آبی رنگ در نتایج موتورهای جستجو برای دیدن یک نام مرجع از شرکت های بزرگی که به نظر می رسد، است. اسباب بازی ما \"R\"موفق به انجام این کار شده است.

 

روند نزولی نام کسب و کار با مصرف کارکتر های به چه قیمتی است؟ تصور می شود که برخی از مارک های B2B و B2C از آگهی ها و فروش نامه های از دست رفته، رنج می برند، زیرا رتبه بندی موتور جستجو خود را با عنوان بالاترین عنوان مورد جستجو هدر می دهند در حالی که آن ها می توانند با ارائه یک، عنوان توصیفی تر SEO در جستجوگر متمرکز شوند.

 

حرکت صعودی چیست؟ عنوانی که شما را به دیدن نام شرکت تان در یک لینک آبی رنگ برساند. از جمله ویژگی های به کار بردن نام شرکت در عنوان جستجوگرها می تواند الهام بخش کاربران بوده تا آن را کلیک کنند در صورتی که با نام تجاری شرکت آشنا باشند.

 

در این راه، استفاده از نام شرکت می تواند کمک بسیاری در ایجاد رتبه بندی کند. اما آن چه ترافیک وب سایت شما را موفق به دریافت امتیاز بالاتر می کند چیست؟ اگر کلمات کلیدی شما باید شامل نام تجاری شرکت تان باشد، حداقل آن را در پایان کلمات کلیدی قرار دهید. امیدوار هستیم که این مورد به عنوان کوتاه ترین راه و یا به عنوان بهترین عامل خرید از شما شود.

 

در این مثال، فکر نمی کنیم بانک متحد رنج برده باشد، زیرا کلمه \"بانک\" ساخته شده از عنوان صفحه SEO بیش از حد طولانی بوده است:

 

\"\"

 

در این مثال، گوگل برخی از کلمات SEO را در وسط عنوان صفحه حذف نموده است اما هنوز هم مناسب استWebbank.com) \"Web.com\")

 

\"\"

 

فراموش نکنید که نام شرکت خود را نیز می توانید در توضیحات متن خود که در زیر عنوان صفحه جستجوگر ها در نتایج موتورهای جستجو نمایش داده می شود، درج نمائید تا ظاهر شود. که این گزینه (همچنین به عنوان یک \"قطعه\" نیز شناخته می شود) ممکن است کافی بوده و نیاز به استفاده از آن در عنوان صفحه در جستجوگر ها را از بین ببرد.

 

ادامه مطلب در بخش بعدی . . .

 

https://www.novinmohtava.com/article?naapi=16029