مقالات

وب‌سرویس

وب‌سرویس خوش‌آمدگویی راه اندازی شد - رایگان

۱۳۹۶-۰۵-۰۴ / ۱۹:۲۸

با استفاه از وب‌سرویس خوش‌آمدگویی این امکان را دارید که به کاربرانتان مسائل مهم را در بدو ورود به وبسایتتان نمایش دهید. مانند درخواست عضویت در خبرنامه، پیشنهاد محصول جدید و غیره. کاربر این امکان را دارد که پیشنهاد شما را تایید یا رد نماید.

تمام مواردی که در بالا ذکر شد را شما در بخش کاربری پروژه پرواز بامحتوا میتوانید مدیریت نمایید.

استفاده از دیالوگ‌های خوش‌آمدگویی از دیرباز در وبسایت‌های بین المللی روشی مرسوم برای ارائه پیشنهاد به کاربران بوده. اما الان از این سرویس استفاده‌های بسیار زیادی می‌شود و علاوه بر استفاده از این روش برای ارائه پیشنهاد، برای سنجش نیاز و درخواست‌های کاربران نیز استفاده می‌شود.

مثلا اگر ما در طول یک ماه، که دیالوگ‌های گوناگون را به کاربران نمایش می‌دهیم نتایج کلیک‌های بازدیدکنندگان را بر روی دیالوگ‌های گوناگون بررسی کنیم، بررسی مواردی مانند رد یا تایید دیالوگ در موضوع مخصوص خود، متوجه می‌شویم کاربران به چه نوع محصولاتی علاقه دارند یا نسبت به چه محصولاتی بی‌تفاوت هستند.

تمام این امکانات در بخش کاربری و در وب‌سرویس خوش‌آمدگویی، قابل دسترسی و مدیریت هستند. اینکه چند بازدیدکننده روی تایید کلیک کرده اند، چند نفر روی کنسل کلیک کرده اند و چند نفر روی آیکون بستن کلیک کرده اند. تمام این‌ها دارای معانی خاص خود است که در جای خود قابل تامل و آنالیز است.

در این سرویس تمام متون توسط خود شما نوشته می‌‍‌شوند حتی لینک‌هایی که کاربر با تایید یا کنسل به آنجا هدایت می‌شود نیز توسط شما قرار داده می‌شود.

همچنین اینکه به هر کاربر در هر بار بازدید چند بار دیالوگ نمایش داده شود نیز از سوی شما قابل تنظیم است.

اما نحوه استفاده نیز مانند دیگر سرویس‌های نوین‌محتوا بسیار آسان است و فقط با چند کلیک انجام میپذیرد.

دموی دیالوگ خوش آمدگویی آموزش استفاده

سرویس‌های دیگر در راه است...

https://www.novinmohtava.com/article?naapi=15738