مقالات

راز

راز چاشنی بازاریابی محتوا چیست؟ یک گردش کار خوب (بخش دوم)

۱۳۹۴-۰۵-۰۸ / ۰۰:۰۰

هنگامی که ما سیستم خود را بررسی کنیم، متوجه می شویم که معمولا در ثانیه 15 تا 20 ایمیل بین مشتری و نویسنده منتقل می شود

تا یک قطعه از محتوای یک مفهوم به تصویب نهایی برسد و این تعداد شامل ارسال نشانی ایمیل از سمت مشتری برای مسیریابی داخلی و تصویب نخواهد شد. از این آمار برداشت می شود که یکی از بزرگترین مسائلی است که با این روند مدیریت می شود و آن را "منبع حقیقت می نامند "هنگامی که شما در حال ارسال ایمیل اسناد ورد مرتب به چند نفر هستید، شناسایی نسخه فعلی تقریبا عملی غیر ممکن جهت تشخیص و تمییز دادن آن است. این ناکار آمدی برای شما بسیار گران تمام می شود، اما بسیار سریع می توان فایل ها را ارسال نمود.

 

این یکی از دلایلی است که ما تصمیم به استفاده از یک قالب جهت بازاریابی محتوا و حتی توسعه یکCMP سفارشی برای مشتریان داشته باشیم. براساس تحقیقات به عمل آمده با انجام این عمل، به طور متوسط 74 دقیقه از زمان کارکنان در هر پست وبلاگ در تولید محتوا پس از پردازش به صورت استفاده از یک قالب بازاریابی محتوای از پیش آماده شده صرفه جویی خواهد شد.

 

آنچه شما می توانید انجام دهید:

پس از شناسایی روند گردش کار خود، و شناسایی نقاط مشکل خود خواهید فهمید که شما چگونه از این مورد جلوگیری به عمل آورید که با استفاده از پیوست های Word به صورت ایمیل دیگر به طوری رفتار نکنید که اغلب نتوانید به راحتی آخرین نسخه را بیابید؟ شما ممکن است بخواهید به استفاده از یک سرویس ابری مانند جعبه قطره ای و یا درایو بندی گوگل کمک بگیرید که در آن اسناد خود را به طور دائم مرتب کنند تا شما بتوانید ببینید که تغییرات ساخته شده چگونه در این روند تاثیرگذار است.

 

قالب مدیریت محتوا راهی قوی تر برای رسیدگی به این چالش است. سیستم ردیابی گردش کار نیز نیاز به کمک همه ذی نفعان در دسترس دارد. که تنها، دارای یک دیدگاه مشترک و حذف موارد غیر قابل نیاز به ایمیل برای بررسی در وضعیت محتوا، و ایجاد شفافیت و بهبود پاسخگویی خواهد شد.

 

آیا می توان روند را متوقف نمود؟

در مطالعات ما، مشتریان، محتوای سرمقاله را به عنوان یکی از ویژگی های بسیاری مهم در یک قالب بازاریابی محتوای مورد نظر که به اشتراک گذاشته می شود، می دانند. با ایجاد یک تقویم سرمقاله در یک سیستم واحد، شما می توانید ذی نفعان متعدد خود را به نمایش روز به روز با یک عملیات استراتژی فرا خوانید، و پیشرفت و نتایج حاصل از این مبارزه را مشاهده نمائید.

 

در شرکت های خصوصی، مدیران فروش دسترسی به یک تقویم سرمقاله دارند. حتی اگر اعضای تیم فروش بسیاری از مطالب نتوانند بنویسند، اما این ورودی به نوبه خود فوق العاده با ارزش است. که این مشارکت اجازه می دهد تا آن ها را به اهداف مشتریان متصل نمایند و آن چه که باقی می ماند با ارائه یک ورودی با توجه به استراتژی ها، موضوعات، و زمان از محتوای تقویم می توان استفاده نمود. آن ها همچنین قادر به انتخاب محتوا برای استفاده در مبارزات اتوماسیون بازاریابی خود و این که ببینید چه مطالبی بهترین طنین را در مشتریان خواهند داشت.

 

فراموش نکنید که برای دسترسی به سایر ذینفعان کلیدی که ممکن است در فرآیند درگیر نشوند، نحوه اجرای عملیات فروش در هر برنامه بازاریابی محتوا بسیار مهم است. اگر این ذی نفعان کلیدی را می ببینید و ارزش بازاریابی مطالب خود را، خود به خود اندازه گیری نمائید، آن ها به احتمال زیاد برای حمایت از محتوای طرح های بازاریابی شما خود نیز دخالت خواهند نمود.

 

متوجه مزایای اضافه شده باشید:

یک سیستم قابل دسترس نیز می تواند به حل برخی از چالش های قانونی حکومتی، و یا قانون های وضع شدۀ داخلی کمک نمایند. (بیش از 70٪ از مشتریان ما می گویند آن ها به طور منظم به سطحی از قوانین قانونی حکومت و یا قانون های داخلی وضع شده پایبند هستند.)

هنگام اجرای یک فرایند کارآمدتر قابل مشاهده برای همه، مطمئن شوید که شامل موارد زیر باشند:

- پروتکل انطباق بهبود یافته که بهترین رسیدگی به افزایش حجم محتوا در این عصر دیجیتال می نماید؛

- پیگیری بهتر جهانی مصوبات که در یک محل واحد ذخیره می شوند، و می تواند به ویژه برای تیم حقوقی به تنهایی با ارزش باشد؛

 

دیسک سخت محلی برای ذخیره تمام مطالب در دسترس نیست. تنظیم ذخیره سازی در سرور و پشتیبان گیری در زمان واقعی بهترین راه های مستند سازی هستند. زیرا اگر کارمندان، شما را ترک کنند، راه حل های مدیریت محتوای مبتنی بر این امر ضروری است تا اطمینان حاصل شود که فایل ها در هر زمان در دسترس هستند و شما به راحتی می توانید از لحاظ حقوقی تغییراتی در سطح دسترسی آن ها را دهید، آن هم زمانی که کارمند شما شرکتتان را ترک نماید.

 

نتیجه گیری:

در حالی که ازدیاد محتوا در حال ایجاد سرخوردگی مدیریت می شود، در زمانی که تبدیل به نرم افزار می شود، دیگر لازم نیست شما برای مستند سازی آن به راه دوری روید. با این حال، ما شما را تشویق به شکستن چارچوبی که تمایل به انجام آن چه قبلا به آن صورت عمل می کردید داریم. نگاهی نزدیک تر به آن چه که شما در حال انجام و بررسی تمام ابزار های موجود برای انتخاب یکی از بهترین (پر بازدید کننده ترین) مطالب هستید، این است که جهت پیاده سازی و بالا بردن بازاریابی، مطالب خود را به یک سطح جدید از موفقیت برسانید.

 

https://www.novinmohtava.com/article?naapi=16027