مقالات

در

در سال2016 بازاریابی محتوا چگونه خواهد بود: 5 پیش بینی

۱۳۹۴-۰۵-۰۸ / ۰۰:۰۰

باورکردن این مسئله سخت است که تا هشت سال نشانه های بازاریابی محتوا سالانه قابل پیش بینی است. برای اینکه بتوانیم در دیگران تحول ایجاد کنیم ما راه طولانی آمده ایم با این وجود، این مسئله هنوز هم روشن است که در صنعت بازاریابی فضایی پویا و هیجان انگیز وجود دارد.

در این مقاله، 40 پیش بینی در مورد بازاریابی محتوا در سال 2016 را می بینید، شما پیش بینی مربوط به بازاریابی داده محور ، یک حرکت بزرگ به سمت خلاقیت، یک برقراری ارتباط، و یک نمایش خوش بینانه در بازاریابی محتوا و قرار گرفتن در جریان اصلی را خواهید دید.

 

در حالی که من تا به حال خوش بین بودم، اما پیش بینی شخصی من در مورد بازاریابی محتوا در سال 2016 یک ذره از یک کیسه ای مخلوط است (و مطمئن باشید اشتباهاتی هم می شود) در هر صورت، در اینجا نگاهی اجمالی می اندازیم تا شما از خواندن آن لذت ببرید.

 

لذت:

1- در حالی که ما نمونه های روشنی در عمل از جادوی بازاریابی محتوا داریم،اکثریت مطلق از برندها به سقوط و کپی شدن ادامه خواهند داد . با وجود تلاش در جهت ایجاد محتوا و توزیع آنها.

 

به عبارت ساده، اکثر برندهای تجاری در برابر گفتن داستان واقعی مقاومت متفاوتی می کنند .و حتی کسانی که سازگار نیستند این کار را بیمارگونه با زیاده روی جهت وفادارکردن مخاطب انجام می دهند.

 

2- در حالی که برخی از شرکت های رسانه ای (مانند وال استریت ژورنال و نیویورک تایمز) جای پای خود را با محتوای حمایت شده و تبلیغات بومی پیدا خواهند کرد و برخی دیگر از شرکت ها با برندهای تجاری رسانه ای به علت عدم کنترل تبلیغات بومی با ازدست دادن بخشی از اعتبارخود که هرگز به طور کامل بهبود نمی یابند نابود خواهند شد.

 

در نهایت در این سال برندهای بزرگ با امکان خرید سیستم عامل رسانه ای شروع به راه اندازی زیر ساخت ها می کنند. همچنین در عرصه B2B جمع آوری رسانه ای توسط برندها شروع خواهد شد. جایی که در آن سایت های با مخاطبان وفادار پیشخوان خرید تولید کنندگان بزرگی مانند جنرال الکتریک خواهند شد (خرید در مقابل ساخت).

 

این حرکت در سال 2017 ادامه خواهد یافت وقتی که اپل به زودی شرکت دیزنی را جهت گرد هم آمدن با استیو جابز دو مورد از بزرگترین خلاقان، خواهد خرید ،) اپل و پیکسار).

 

یک تشکر ویژه ازدوستان ما در بازاریابی AI،که مجموعه پیش بینی های سال 2016 را ممکن ساختند.

 

ما بیش از 40 پیش بینی از رهبران فکری که نظرات خود را درزمینه های استراتژی برند تجاری ، ساختار سازمانی، ظهور فن آوری و سیستم عامل، و دیگر تحولات بزرگ است، که در افق بازاریابی محتوا ممکن است وارد شود ارائه می کنیم. در اینجا چند مورد برجسته عبارتند از:

 

- رابرت رز، مدیر ارشد استراتژی، موسسه بازاریابی محتوا:

سال 2016 زمانی است که جهان با محصول به عنوان محتوا و محتوا به عنوان کالا برخورد می کند. ما شاهد داغترین و مثبت ترین روند ها خواهیم شد شرکت ها سازماندهی مجددی بر، برند تجاری، محصول، بازاریابی و فروش داشته و تیم، خدماتی با سراسر نوآوری و تجربه ای که از مشتری دارد ارائه می دهد.

 

- آماندا تودورویچ، مدیر بازاریابی محتوا، کلینیک کلیولند:

در این سال به سادگی تمرکز خواهد شد به، تغییر از خدمت به محتوای 'بیشتر' ایجاد محتوای به 'حق' ؛ به خصوص محتوای شخصی. در حال حاضر توانستیم در ارائه، بیش از حد انتظار کاربران شخصی عمل کنیم و فوراً در هر کجا که نیاز داشتند محتوای بیش از حد لازم به آنها تحویل داده شده، مانند: اجتماعی، ایمیل، و یا هر کانال دیگری که به کار آنان می آمد . این نوع ارائه به طور مداوم کم کم فشار بیشتری به وجود می آورد که آیا اطلاعاتی دقیق، بدون درز و ایجاد رقابت با برندهای بیشتری داده خواهد شد یا نه؟!

 

- اندی کرستودینا، مدیر استراتژیک، رسانه مدار استودیو:

تمام نشانه ها متمرکزند در ویدیو، چه درفیس بوک زنده باشد ، و یا ویدئویی در توییتر، پریسکوپ، بلاب، اینستاگرام، واین، یا یوتیوب آماده به کار قدیمی باشد، سال 2016 زمانی است که بازاریابی محتوایی با در نظر گرفتن همه برندهای تجاری B2B ،جی بائر، president و Convince&Convertبه صورت فیلم نمایش داده می شود.پیش بینی من پیدایش ' 'TweetRank است بطور یکه رشد ثبت نام را کند می کند، اما توییتر با ساخت تبلیغات برجسته تر نرخ سهام خود را افزایش خواهد داد البته این به معنای اینست که برخی از توییت های کمر نگ تر نیاز به الگوریتمی جهت درمان خواهند داشت.

 

- پراد دیپ:

قطعاً این سال بهتر از همیشه خواهد بود زیرا بازاریابی محتوا را تبدیل به یک جریان اصلی بازاریابی به همراه تبلیغات سنتی و روابط عمومی با استفاده از تجربه مشتری به عنوان یک چارچوب و پایه خواهد نمود.

CMI فکر جهان را دوباره تحریک به "بینش و عمل!" می کند. سال 2016 بازار تلفن همراه خواهد شد و ناگهان سطح بلوغ بالا و بازاریابی ویدئو خواهد بود.

 

- رایان ساتر:

در این سال شروع به دیدن برند های B2B باهدف قرار دادن مشتریان مشخص شده و واجد شرایط از CRM از طریق مدیریت داده ها، بسترهای نرم افزاری و نگاه مدلسازی به طور یکسان خواهیم کرد. و تاکتیک "محتوا سرد تلفن" به عنوان یک کیفیت و بازدهی سرمایه ، و مکمل آگهی به بازاریابی محتوا سنتی است.

 

https://www.novinmohtava.com/article?naapi=15996