مقالات

بازاریابی

بازاریابی محتوا در سال 2016

۱۳۹۴-۰۵-۰۸ / ۰۰:۰۰

اگر پیش بینی های بازاریابی محتوا ساخته شده توسط رهبران مانند جو پولیزی، سارا میچل، کارلوس تواناتر، و افراد دیگر درست باشد در سال 2016 نشانه هایی وجود دارد، که برند ها می توانند در نهایت تلاش، محتوای خود را با de-silo شروع و به طور کامل براساس اعلام نظر نشر دهندگان عمل کنند.

 

بسته پیشنهادی: ارائه چند چک لیست، الگو و راهنما

این به این معنی است که جهت بالا بردن سطح قابلیت دستاوردهای خود به طور قابل توجهی باید از ناملایمات عبور کنید در غیر این صورت شرکت شما در هنگام رقابت بسیار سریع سقوط خواهد کرد. امروزه رقابت با وجود تکنولوژی بالا، و مصرف کنندگانی باهوش و زیرک و رسانه های اجتماعی متفاوت بسیار پیچیده است.

 

صرف نظر از اینکه کسب و کار شما جهت ساخت کالا است یا فقط خرید تخصص، بازاریابی محتوا شما را جهت راه اندازی هر چه موفقتر کسب وکارتان با توجه به فداکاری، عزم و تبلیغات گسترده شرکت تان در مورد هر قطعه تولیدی یاری می رساند.

 

خوشبختانه نیرویی جهت ایجاد فرآیندی خاص نیاز نیست، اکثر ابزار های مناسب و راهنمایی ها قریب به اتفاق در دست شما است. هنگامی بازاریابی محتوا موفق می شود که شما دارای طرح های ابتکاری باشید. بر این اساس می توانیم بسیاری از وظایف را به چهار حوزه کلیدی زیر تقسیم کنیم:

 

  1. فکر
  2. برنامه ریزی
  3. عملکرد
  4. بهبود پذیری

 

با استفاده از این موارد می توان یک بسته پیشنهادی با عنوان DIY از چک لیست های موجود و الگو ها و منابع در مورد طرح در حال اجرا کمک گرفت تا کنترل بیشتری بر اجرا برنامه بازریابی محتوا داشته باشیم.

 

فاز فکر:

در این مرحله با توسعه استراتژی بازاریابی محتوایی، باید به پاسخ سؤالاتی همچون:

چرا می خواهیم این کسب و کار را به راه بیاندازیم؟

برای چه کسانی می خواهیم این کسب و کار را ایجاد کنیم؟

محتوای کسب و کار چیست؟

اهداف این کسب و کار چیست؟

دست یابیم. در این فاز شما شما جهت اجرا بازاریابی با موفقیت مطلوب مطالب که از نظر پشتیبانی به نفع شما است بدست می آورید.

 

پیشنهاد DIY:

این چک لیست مروری مختصر است از عوامل کلیدی از برنامه بازریابی محتوایی که شما با در نظر گرفتن عنوان، جهت گسترش و نو سازی برنامه هایتان به آن نیاز دارید.

 

خرید کردن:

کار با اجزای بازاریابی محتوا همانند بسیاری از قطعات متحرک ماشین است که می بایست به خوبی روغن زده شوند ولی یکی از موانع به طور خاص وجود دارند که باید مطمئن باشید تا به درستی انجام می شود، برای مثال هرگاه بخواهید یک آچار را پرتاب کنید:اما امکان برخورد آچار به سر شما بسیار است؛ یعنی عدم پشتیبانی اجرایی.

 

پیشنهاد:

:DIY چک لیست زیر می تواند به شما در مورد آماده شدن جهت موارد فوتی و فوری که اطمینان سهام داران را نیز به همرا داشته باشد کمک کند. تا شما به کمک بازیابی محتوایی به اهدافی که در نظر دارید برسید.

 

توصیه هایی برای شما :

همه چیز شما نیاز به یک کارشناس و یا کارشناسی ارشد فروش در گفتگو در کیت استارتر ضروری CMI دارد.

 

ایجاد یک استراتژی:

با توجه به معیار ما در سال 2016، بودجه، و روند تحقیقات، 53٪ از موثر ترین استراتژی های مستند یک بازاریاب محتوایی می باشد. نقشه راه استراتژیک برای طرح های محتوایی- سازمانی ضروری است، کمک می کند به هر فردی تا در سازمان خود فرصت ها و چالش درگیر، اولویت بندی پروژه ها، و اجرا بر روی هر پروژه را با یک هدف مشترک در ذهن درک کند.

 

پیشنهاد :DIY

در حالی که در یک نقشه راه استراتژیک در حال توسعه هیچ اندازه مناسبی برای همه الگو ها وجود ندارد، راهنمای مستند ملزومات یک استراتژی بازاریابی محتوای به شما کمک می کند تا به هر آنچه می خواهید از طریق آدرسی دقیق دست یابید.

 

یک بیانیه ماموریت در حال توسعه:

یک طرح کلی از ماموریت بازاریابی محتوا دلیل یک شرکت برای ایجاد محتوا است و از اولویت ها و دیدگاه های آن در دستیابی به این مسئله می بایست حمایت کند. این مأموریت به فرد کمک می کند تا به تعریف منحصر بفرد ارزش های کسب و کار در بازیابی محتوایی بپردازد. و آن جزء تلاش ها ی حیاتی حاکم بر ایجاد محتوا و نگه داری آن با تمرکز به اهداف خود در کسب و کار می باشد.

 

پیشنهاد :DIY

با استفاده از این برگه ایجاد شده (به عنوان بخشی از کارنامه CMIدر راه اندازی یک برنامه بازاریابی محتوا) به تحقیق کردن در مولفه های کلیدی که باید محتوای منحصر به فرد سازمان شما را تشکیل دهند ماموریت های بازاریابی می گویند.

 

تصویر

 

ساخت شخصیت مخاطب:

شخصیت خریدار شامل یک لیست جهت مقابله است یعنی طرحی با یک بخش کلیدی از مخاطبان خود. آن مشخص می کند، چه نیازهای مربوط به آن ها هستند، و چه نقشی به احتمال زیاد در فرایند خرید بازی می کنند.

 

بدون اینکه افراد را جهت تصمیم گیری راهنمایی نکنید، شما به احتمال زیاد مجبور به برگرداندن محتوای ایجاد شده در مورد بهترین محصولات شرکت خود از سراسر منطقه کاری تان می شوید. آنچه شما می دانید اطلاعات مخاطبان است که به صورت فعالانه کار های شما را دنبال می کنند.

 

پیشنهاد :DIY

این راهنما به شما کمک می کند تا نیاز شما از طریق ایجاد همه چیز به آسان و در عین حال عملی، بر اساس محتوای شخصیت های بازاریابی رفع شود.

 

تمام کردن نقشه برداری طرح:

هنگامی که ماموریت خود را نسبت به تعیین هدف مخاطبان، اهداف استراتژیک و دیگر اهداف انجام دادید، گام بعدی ساخت یک چارچوب است که مشخص می کند از محتوای رسیدن به آنها سازمان چه استفاده ای خواهد کرد.

 

پیشنهاد :DIY

مرور مقالات روند گام به گام که توسط مگان کیسی جهت فعال سازی مغز شما نوشته شده است در این زمینه به شما کمک خواهد نمود.

https://www.novinmohtava.com/article?naapi=16007