مقالات

ابزار

ابزار هایی جهت زدن جرقه ایده های ایجاد محتوای بازاریابی (بخش اول)

۱۳۹۴-۰۵-۰۸ / ۰۰:۰۰

در یک نقطه، ایده می بایست شامل فوت و فنی باشد که از نظر تولید، جدید، جذاب و مربوط به محتوای بازاریابی باشد که قابل انجام است. مطمئن هستیم که شما می توانید چنین ارتباطی را پیدا کنید.

 

ایده های بزرگ مبتنی بر منطق، داده ها، و احساسات است. با توجه به آمار کسانی که این علائم را دارند، و با استفاده از ابزار های مختلف و بررسی های دقیق و همچنین منطق متمرکز بر کسب درآمد می توان این عمل را پروراند. در اینجا برخی از عوامل به شما کمک خواهند کرد که بتوانید ایده های جهت ایجاد محتوای عالی که پاسخگوی مخاطبان شما باشد را پیدا کنید.

 

به دنبال صنعت خود باشید:

اولین تاکتیک ساده است. تحقیقات و تجزیه و تحلیل وب سایت هایی که شما در حال حاضر به آن مراجعه می کنید و یا باید بازدید کنید. سعی کنید بیشتر در سایت ها جستجو کنید و اطلاعات به روز را با کسب اطلاعات بیشتر در مورد سازماندهی شرکت خود به دست آورید. همچنین می توانید به ایجاد یک صفحه گسترده برای پیگیری هر یک از این سایت ها بپردازید.

وقتی که در این وب سایت ها پیمایش می کنید، عناوین ایده ها، مورد های پژوهش شده، و یا نقاط داده پشتیبانی جهت ایجاد محتوای منحصر به فرد خود را می توانید مشاهده نمایید.

 

استفاده از یک جمع کننده:

جمع آوری وبلاگ مانندAll top, Biz Sugar و وبلاگEngage که شامل محتوای مفید در مورد محصولاتی است که مربوط به زمینه کاری شما می باشد.

برای مثال، 10 مقاله بزرگ را انتخاب کنید، استخراج داده ها جالب و مفید است و به ایجاد محتوای فوق العاده از نظر خود با استفاده از منبع اصلی بپردازید. لینک کردن به منبع اصلی ضروری است، نه تنها به اعتبار متن شما نسبت منبع معتبر اصلی می افزاید بلکه به خوانندگان اجازه می دهد بیشتر به مطالب شما اعتماد نمایند.

 

اگر چه هر خبرخوان عکس العمل کمی متفاوتی دارد، شما معمولا می توانید با یکی کردن منبع جستجو و یا مکانی جهت ثبت نام اعضاء بپردازید.

 

نگاهی به نظر سنجی خود نمائید:

نرم افزار نظر سنجی از بازدیدکننده که به وسیله Google طراحی شده است، ابزاری است که متخصصان بتوانند متوجه شوند که چگونه مردم از اینترنت در سراسر جهان کمک می گیرند. با استفاده از طراحی و ارائه پرسشنامه هایی نظر سنجی هایی از مصرف کنندگان انجام می گیرد و با مطالعه نظرات مصرف کننده و ارتباط نظرات به هم، نتیجه نظر سنجی به شما میزان نظر سنجی از وب سایت تان را از سراسر کل جمعیت بازید کنندگان ارائه می دهد.

 

نمایش رابط کاربری آن توسط نقشه ژئو گرافیک، نوع محصول و یا اطلاعاتی خاص که در مورد مصرف کنندگان است که با استفاده از این داده ها، می‌شود برای الهام بخشیدن به ایده های سفارشی و خدمات لازم برای مخاطبان هدف خود کمک بگیرید.

 

نگاهی به انجمن ها:

انجمن ها چشمه دیگری از تولید ایده می باشند. شما ممکن است تعجب کنید که چگونه بسیاری از ایده ها و تجربه های بزرگ مردم به اشتراک گذاشته می شود. به عنوان یک نویسنده صنعت بازاریابی، واقعا طالب انجمنی مبارز هستیم که اعضای آن واقعا پاسخگو باشند، و همیشه ارائه دهنده نظرات خود و مایل به اشتراک گذاشتن ترفند های کاری خود هستند.

 

اورجینال یکی از انجمن های ارزشمند است که در آن مردم واقعا به ابراز سوالات واقعی می پردازند و به بحث محتوای آن ها علاقه‌مند هستند و مسائل مربوط به آن ها مورد حفاظت قرار می گیرد. این یک روش قدرتمند برای پیدا کردن نیازهای مخاطبان هدف خود می باشد. شما ابتدا باید یک پروفایل ایجاد نمائید (فراموش نکنید که به ذکر نام تجاری خود بپردازید و وب سایت خود را شامل لینک های رسانه های متعلق به آن نمائید). پس شما می توانید:

- ایجاد موضوعات برای بحث نمائید.

- تنظیم اطلاعیه ای به طوری که به شما هشدار داده شود زمانی که موضوعات خود را از پیش تعیین کرده اید، وبلاگ ها، و یا کارشناسان حاضر به ایجاد مکالماتی با شما نمایند.

- جهت تست ایده های خود سوالاتی را بپرسید، که راه حل ممکن را در برخواهد داشت.

- چک کردن محبوبیت موضوعات مرتبط با موضوع از طریق میزان آراء و مکالمات انجام شده با اعضاء برای پیدا کردن یک زاویه خاص در یک پست مخصوص در وبلاگ های وسیع.

- بررسی سرفصل با تایپ کردن کلمات کلیدی خود و دیدن آن سوالاتی (سرفصل هایی) که مردم خواسته اند در مورد این موضوع بحث شود. محبوب ترین سوالات و دادن رای می تواند یک تضمین خوب در مورد ارزش مورد هایی که ذکر شده باشد تا به شما در ایجاد محتوا کمک کند.

دیگر جوامع با ارزش برای نظارت بر روند عبارتند از:

- Yahoo Answers

- Reddit

- Ask Meta Filter

ادامه مطلب در بخش بعدی . . .

https://www.novinmohtava.com/article?naapi=16034