موشن‌گرافیک

بسیار محبوب، تاثیرگذار و پربیننده

موشن گرافیک

موشن‌گرافیک چیست؟

موشن‌گرافیک یا گرافیک حرکتی نوعی جدید از ویدئوسازی است که با استفاده از تکنولوژی‌های جدید به آیکون‌ها قابلیت‌های حرکتی می‌دهد تا در بیننده توهم حرکت آن‌ها بوجود می‌آید. این نوع تکنولوژی بسیار محبوب است و امروزه بزرگترین کمپانی‌ها در کشور مانند همراه اول، از این تکنولوژی برای تبلیغات خود استفاده می‌کنند.

تعرفه ساخت موشن‌گرافیک نسبت به دیگر تیزرهای تبلیغاتی که قیمت‌های سرسام‌آوری دارند از قیمت پایین‌تری برخوردار است. در این نوع تیزرها دیگر از فیلم‌برداری خبری نیست و هزینه‌های فیلم‌برداری و تدوین به طور قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌یابند.

موشن‌گرافیک‌ها بسیار محبوب و جذاب هستند. نسل ما، نسل کارتون فوتبالیست‌ها و هاکلبری‌فین است. شاید علت اینقدر محبوبیت موشن‌گرافیک‌ها در نزد نسل امروز، شبیه بودن گرافیک این‌ها به کارتون‌های قدیمی و محبوب است.

شروع سفارش محتوا   مشاوره با کارشناسان  

ویژگی‌های ویدئو موشن‌گرافیک

بسیار پربازدید، تاثیرگذارترین در فروش، انتقال کامل مطلب

تاثیرگذارترین در فروش

بر طبق آمار وبسایت معتبر هاب اسپات %64 بازدیدکنندگان بعد از اینکه یک ویدئو درباره یک محصول دیده‌اند ترغیب شده‌اند تا آن محصول را خریداری کنند. بر طبق آمار همین وبسایت %92 از کاربران موبایل‌ها ویدئوهایی که دریافت می‌کنند را به اشتراک می‌گذارند.

بسیار پربازدید

بر اساس آمار وبسایت معتبر گاردین در سال 2017 بیش از %69 ترافیک مصرفی بازدیدکنندگان در فضای اینترنت به تماشای ویدئوها خواهد بود. این امار را شرکت سیسکو تایید کرده است. موشن گرافیک‌ها نوع ویدئوی بسیار محبوبی هستند که در این راستا قرار می‌گیرند. بر اساس نحلیل این وبسایت معتبر، آینده بازاریابی محتوا به ویدئو اختصاص دارد.

انتقال کامل مطلب

اساسا اصالت تولید محتوا برای رساندن اهداف به مخاطبین است. بر اساس گزارش‌های معتبر که احتیاجی به ارائه سند ندارند بیشتر مردم با دیدن ویدئوها بسیار بیشتر تحت تاثیر قرار می‌گیرند تا اینکه متنی را بخوانند و یا تصاویری را ببینند. علاوه بر اینکه در یک ویدئوی 10 ثانیه‌ای میتوانید بیش از 100 کلمه را به همراه تصاویر به مخاطب انتقال دهید.

 

دیگر ویژگی‌ها

 
موشن‌گرافیک و قیمت مناسب

در ساخت تیزرهای تبلیغاتی کلاسیک، هر 30 ثانیه مبلغ 7 میلیون تومان هزینه در بر دارد. اما برای موشن‌گرافیک برای هر 30 ثانیه مبلغ 500 هزارتومان تا یک میلیون تومان بسته به کیفیت موشن‌گرافیک تولیدی باید هزینه پرداخت کنید.

ارتباط مخاطب با شما

هنگام که مخاطبین شما ویدئویی را از شما مشاهده می‌کنند در واقع به علت خاصیت بصری این ویدئو ارتباط بهتری با رسانه شما برقرار می‌کنند. بر همین اساس است که رسانه تلویزیون با هیچ رسانه دیگری مانند روزنامه یا ... قابل مقایسه نیست.

 

نمونه‌کار

همراه با پربازدیدترین و موفق‌ترین وبسایتها و صفحات اجتماعی

از خدمات ما استفاده کنید و اوج بگیرید

شروع پرواز با محتوا