تصویرمتن

انتقال سریع پیام، کوتاه و ارزان

محتوای دسته اول

تصویرمتن چیست؟

حتما هنگامی که در شبکه‌های اجتماعی گذر میکنید و به صفحات پربازدید یا چهره‌های مشهور سر میزنید با تصاویری مواجه می‌شوید که روی آن با فونت‌های زیبا یک متن زیبا نوشته شده است. این نوع تصاویر که روی آن متونی به زیبایی نوشته شده است تصویرمتن می‌باشند.

در شبکه‌های اجتماعی تصویر محور مانند اینستاگرام، تصویرمتن‌ها نقش حیاتی دارند. این تصویرمتن‌ها می‌توانند حاوی یک پیام مهم، یک خبر، یک توصیه پزشکی و یا هر چیز دیگری باشند. تصویرمتن‌ها نیز مانند اینفوگرافیک جذابیت بصری بالایی دارند ولی بسیار ارزان‌تر از اینفوگرافیک‌ها هستند.

تصویرمتن‌ها قابلیت ویروسی شدن دارند و به علت خوانا بودن آن حتی در گوشی‌های موبایل به راحتی در شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن‌های پیام‌رسان دست به دست می‌شوند.

شروع سفارش محتوا   مشاوره با کارشناسان  

ویژگی‌های تصویرمتن

کوتاه، سریع و ارزان

کوتاه

خاصیت تصویرمتن‌ها کوتاه بودن و در عین حال خوانا بودن آن در هر دستگاهی است. درست است که تصویرمتن‌ها از نظر ظاهری شباهت‌هایی به اینفوگرافیک‌ها دارند، اما اینفوگرافیک‌ها دارای متون و ابزار زیادی در داخل خود هستند که برای خوانده شدن احتیاج به زوم کردن دارند، اما تصویرمتن‌ها یک جمله خبری یا یک پیام مهم را با فونت درشت مخابره می‌کنند و کارآیی مناسبتری در شبکه‌های‌اجتماعی دارند.

ارزان

ارزان بودن خصیصه بسیار مهمی برای تصویرمتن است. این نوع محتوا فقط در شبکه‌های اجتماعی کاربرد دارد و در یک روز حداقل باید 4 بار یک صفحه اجتماعی را با تصویرمتن آپدیت کرد. با یک حساب سرانگشتی متوجه می‌شویم که اگر در یک ماه 30 روزه 120 تصویر متن برای صفحه اجتماعی یا کانال تلگرام تولید کنیم باید قیمت آن طوری باشد که توجیه اقتصادی داشته باشد. در حال حاضر تعرقه تولید یک تصویرمتن 2 هزارتومان می‌باشد.

سریع

تصویرمتن‌ها سریع هستند، به این معنی که سریع تولید می‌شوند و این ویژگی بسیار مهم است. برای تولید یک اینفوگرافی در صورتی که اطلاعات از پیش آماده نباشند، حداقل یک روز زمان نیاز است. نیاز به این زمان به علت جمع‌آوری اطلاعات است. اما برای تصویرمتن که می‌خواهد یک جمله مهم یا یک خبر مهم را مخابره کند حداکثر یک ساعت زمان نیاز است. این یعنی شما می‌توانید در سریعترین زمان، مهم‌ترین اخبار را در شبکه‌های اجتماعی مخابره کنید.

 

دیگر ویژگی‌ها

 
قابلیت ویروسی‌شدن

مخاطبین‌تان می‌توانند تصویرمتن را بین گروههای مختلف پخش کنند و آن را ویروسی کنند. ویروسی شدن یک محتوا در شبکه‌های‌اجتماعی بسیار مهم است. با ویروسی شدن یک تصویر میتوانید نام صفحه خود را بر سر زبان‌ها بیندازید.

جایی که کلمات عاجز هستند

بعضی اخبار و رویدادها را نمیتوان با کلمات مخابره کرد و کلمات نمی‌توانند منظور خبر و حق مطلب را ادا کنند. در این مواقع تصاویر به کمک متون می‌آیند و کمک می‌کنند تا مخاطب ارتباط بهتری با خبر برقرار کند و بهتر آن را به خاطر بسپارد.

همراه با پربازدیدترین و موفق‌ترین وبسایتها و صفحات اجتماعی

از خدمات ما استفاده کنید و اوج بگیرید

شروع پرواز با محتوا