اخبار و مقالات ویرایش‌شده

بسیار موثر در بازگشت روزانه و مداوم بازدیدکنندگان و پربازدیدشدن وبسایت

محتوای دسته اول

اخبار و مقالات ویرایش شده چیست؟

اخبار و مقالاتی که از وبسایتهای پربازدید و معتبر، جمع آوری میشوند و پس از ویرایش متنی و نگارشی در وبسایتهای دیگر قرار میگیرند، اخبار و مقالات ویرایش شده هستند.

اما دلیل اینکه به این اخبار و مقالات، ویرایش شده میگوییم این است که اینها بعد از جمع آوری از وبسایتهای دیگر از نظر متنی و نگارشی ویرایش میشوند تا برای موتورهای جستجو حالت کپی نداشته باشند. اما برای اینکه حق نشر آن ضایع نشود، در پایان هر مطلب، منبع آن ذکر میشود.

اخبار و مقالات ویرایش شده بدین معنی نیست که اینها برای مدتی قبل باشند یا به اصطلاح بیات شده باشند، بلکه جدیدترین اخبار و مقالات پربازدید رسانه های دیگر نیز تشکیل دهنده این اخبارومقالات هستند.

شروع سفارش محتوا   مشاوره با کارشناسان  

ویژگیهای اخبارومقالات ویرایش شده

مکمل بودن، بازدیدکننده مداوم، امتحان پس داده

مکمل بودن

شما در وبسایت خود هر کاری که انجام دهید، برای مثال فروشگاه‌آنلاین باشید، وبسایت خبری باشید و یا وبسایت شرکتی باشید، علاوه بر اینکه به شرح اهداف و خدمات خود میپرداید باید خبررسانی موضوعی حرفه خود را نیز انجام دهید. در غیر این‌صورت صرف این‌که شما به تشریح حرفه خود بپردازید برای بازدیدکننده جذابیتی ندارد و او پس از یکبار مطالعه وضعیت شما دیگر به وبسایت شما برنمیگردد.

بازدیدکننده مداوم

بازدیدکننده علاوه بر اینکه به دنبال اخبار و مقالات جدید است، اما گاهی اوقات هم بازدیدکنندگانی هستند که به دنبال اخبار روز هستند. مانند جدول رده‌بندی لیگ برترفوتبال، جدیدترین قیمت خودروها، وضعیت بازار مسکن و دیگر اخبار روز. برای او مهم نیست که این خبر از جای دیگه بازنشر شده است زیرا به دنبال هدف خود در آن خبر است. پس مداوم به وبسایت سرزده و پیگیری می‌کند.

امتحان پس‌داده

همکاران ما در بخش تحریریه، اخبار و مقالات وبسایتهای معتبر دیگر را شبانه روز پالایش میکنند و مطالبی که بازدید زیادی داشته‌اند و استقبال زیادی از آن‌ها شده است را به عنوان اخبار و مقالات ویرایش شده بازنشر می‌دهند. از این‌جهت به این اخبار، امتحان پس‌داده میگوییم که در وبسایتهای دیگر امتحان خود را پس داده است و نشان داده است که مطلب مهمی برای مردم است.

 

ویژگی‌ها

 
سئو و ضد سئو

این مطالب به علت اینکه در تمام وبسایتها به یک شکل منتشر می شود، می‌تواند برای سئوی وبسایت‌ها از نظر موتورهای‌جستجو مناسب نباشد. اما ما این اخبار را با کدهای جاوااسکریپت بارگذاری میکنیم تا موتورهای جستجو قادر به خواندن آن‌ها نباشند. از این نظر که بازدیدکننده بسیاری را به صفحات جذب می‌کند موتورهای جستجو را ترغیب به ایندکس کردن صفحه میکنند.

قیمت بسیار مناسب

اخبار و مقالات ویرایش شده نسبت به دسته اول از قیمت بسیار پایین‌تری برخوردار است (40 هزارتومان در ماه). در اخبار و مقالات ویرایش شده هر ساعت حداقل 4 خبر منتشر می‌شود. از 9 صبح تا 10 شب نیز خبر مخابره می‌شود. در ضمن تمام این مراحل توسط تیم ما انجام میشود و شما فقط یکبار کد مربوطه را در صفحه موردنظرتان قرار می‌دهید.

همراه با پربازدیدترین و موفق‌ترین وبسایتها و صفحات اجتماعی

از خدمات ما استفاده کنید و اوج بگیرید

شروع پرواز با محتوا