اخبار و مقالات دسته‌اول

بسیار موثر در محبوبیت، اعتبار و پربازدیدشدن وبسایت

محتوای دسته اول

اخبار و مقالات دسته اول چیست؟

همانطوری که از نام آن مشخص است، محتوایی که برای اولین بار تولید می‌شود و در فضای اینترنت قرار میگیرد. شما برای اینکه بتوانید محصول و خدمات خود را در اینترنت ارائه دهید و درآمد کسب کنید باید در فضای اینترنت اعتبار کسب کنید. اعتبار کسب کردن در فضای اینترنت به این صورت است که شما نه تنها باید در موضوعات مربوط به محصولات یا خدماتتان صاحب نظر باشید، بلکه باید انتشار دهنده ی جدیدترین اخبار و مقالات آن موضوع خاص در میان کاربران آنلاین نیز باشید.

اما دلیل اینکه الان بین شرکت های مختلف، رقابت در این خصوص ایجادشده این است که موتورهای جستجو مانند گوگل و مشتریان فعلی این موضوع را تشخیص دهند که شما در این موضوع خاص پیشرو و صاحب‌نظر هستید و در نتیجه مشتریان جدید و درآمد بیشتر از این طریق بدست آید. بهترین راه برای اعتبار کسب کردن در فضای اینترنت تولید محتوای با کیفیت خواهد بود اما تولید محتوا کار بسیار تخصصی است.

شروع سفارش محتوا   مشاوره با کارشناسان  

چرا محتوای دسته اول؟

معتبرشدن، جذب بازدیدکننده، فروش بیشتر

فروش بیشتر

برای اینکه محصول یا خدمات خود را بفروشید باید آنها را به بهترین و شیک‌ترین نحوه به بازدیدکنندگان معرفی نمایید. اما این معرفی میتواند به شیوه منسوخ شده تبلیغ مستقیم محصول یا خدمات باشد، به این صورت که ما فلان چیز را به فلان قیمت میفروشیم. اما شیوه نوینمعرفی محصول یا خدمات به صورت غیر مستقیم است. بدین صورت که انقدر محتوای ارزشمند درباره خدمات یا محصولتان در وبسایتتان باشد که مشتری خودش به دنبال آنها بیاید.

منبع موثق می‌شوید

هنگامی که کاربران به طور مداوم در وبسایت شما اخبار و مقالات ارزشمند را مطالعه نمایند، اخبار و مقالاتی که فقط در سایت شما موجود است، راهگشای نیازهای آنان است و به طور مداوم و طی بازه‌های زمانی منظم قرار میگیرند، وبسایت شما را به عنوان یک منبع موثق می‌شناسند و لینکهای زیادی از انجمنهای گفتگوی تخصصی و وبلاگها به وبسایت شما داده میشود.

جذب بازدیدکننده بیشتر

مبادی اصلی ورود بازدیدکنندگان به یک وبسایت، موتورهای جستجو هستند. نحوه کار موتورهای جستجو نیز به این شکل است که به وبسایتها سر میزنند و محتوای وبسایتها شامل مقالات، اخبار و تصاویر و دیگر مطالب را لیست میکنند و هنگامی که شخصی عبارتی را جستجو میکند، وبسایتهایی که با کیفیت ترین محتواها را راجع به آن عبارت داشته باشند، به ترتیب برای او لیست میشوند.

 

ویژگی‌ها

 
عالی برای سئو

اخبار و مقالات دسته‌اول، بیشتر مورد توجه موتورهای جستجو قرار میگیرد. اگر با کیفیت باشد و اصول نگارش در آن رعایت شده باشد میتواند رتبه وبسایت را بسیار بهبود بخشد و بازدیدکنندگان بسیار زیادی را از طریق موتورهای جستجو مانند گوگل به وبسایت هدایت کند. شاید نیمی از بازدیدکنندگان یک وبسایت تنها برای یک مقاله باکیفیت، وارد وبسایت شوند.

تبلیغ غیر مستقیم

برای اینکه محصولات یا خدمات خود را به بازدیدکنندگان عرضه کنید دیگر نیازی نیست محصولات یا خدمات خود را مستقیما به ایشان پیشنهاد دهید. بلکه شما میتوانید چندین مقاله با کیفیت درباره آن تولید کنید و به طور غیرمستقیم به تبیین ویژگیهای آن بپردازید. ارگ بازدیدکننده قصد خرید داشته باشد، قطعا به صفحه خرید مراجعه خواهد کرد.

همراه با پربازدیدترین و موفق‌ترین وبسایتها و صفحات اجتماعی

از خدمات ما استفاده کنید و اوج بگیرید

شروع پرواز با محتوا